Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhrajte lístky na předpremiéru filmu Líbáš jako ďábel

 
středa, 9. května 2012, 09:20

Velký sál číslo 1 budějckého multikina CineStar bude dnes od půl šesté hostit další díl tradiční Dámské jízdy. Tentokrát všichni příchozí kromě módní přehlídky letního oblečení uvidí v předpremiéře nový český film Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel. Budějcká Drbna má pro vás osm lupenů!

Pošlete vaši odpověď na následující otázku do dnešní 13. hodiny prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz. Z došlých správných tipů vylosujeme čtyři čtenáře, kteří získají po dvou volných vstupenkách na večerní Dámskou jízdu.

Kde v zahraničí se film Líbáš jako ďábel natáčel?

A) Egypt
B) Maroko
C) Rusko

Do zprávy připojte svoje jméno a nějaký – nejlépe telefonický – kontakt, abychom se s vámi mohli v případě výhry spojit.

Program květnové Dámské jízdy

  • welcome drink
  • skvělé tipy na letní oblečení – módní přehlídka
  • losování o atraktivní ceny
  • předpremiéra filmu Líbáš jako ďábel

Také dnešní Dámskou jízdu uvádí moderátoři rádia Kiss jižní Čechy. Po promítání se všichni účastníci můžou přesunout do kavárny Barolo, kde bude pokračovat módní přehlídka. Vstupné činí 179 Kč, pro členy CineStar Clubu vyjde jeden lístek na 159 Kč.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správně je možnost B. Film Líbáš jako ďábel se kromě Čech točil také v Maroku.

Po dvou vstupenkách získávají čtenáři Jaromír Cipín, Kamila Vodičková, Daniel Hrozek a Eva Korandová. Blahopřejeme!

Foto: Falcon

 


 

Kam dál?

Studentské řádění zakončil bohatý hudební program

středa, 9. května 2012, 07:58

Páteční majálesový den se opravdu vydařil. Sluníčko příjemně hřálo, kapely hrály s plným nasazením, div je z pódia nemuseli...

Budějčáci mohli vidět děj slavné knihy v divadelním pojetí

neděle, 6. května 2012, 11:38

Kulturní klub Horká Vana slavil první máj v divadelním duchu. Jako první vystoupilo olomoucké Divadlo na cucky s Groteskou od...

Kulturní smršť se tento týden přehnala přes Budějce

sobota, 5. května 2012, 16:39

Také to tolik milujete? Jen tak v tričku, pozdě večer, si to špacírujete domů a jste plni dojmů z dalšího skvělého majálesového...

Prvomájové dovádění zakončila úchvatná fireshow

pátek, 4. května 2012, 21:45

V podvečer prvního máje se odehrála romantika ve stylu španělských přímořských městeček, kde pod širým nebem tančí ženy flamenco...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.