Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhrajte lístky na dnešní Dámskou jízdu v CineStaru

 
středa, 20. června 2012, 13:28

Máme pro vás jednu bleskovou soutěž. Dnes v půl šesté začíná v sále číslo 7 českobudějovického multikina CineStar červnová Dámská jízda. Tradiční dýchánek, který navštěvují nejen příslušnice něžného pohlaví, bude tentokrát věnován Holašovickým slavnostem a předpremiéře americké romantické komedie Jak porodit a nezbláznit se.

Díky Budějcké Drbně můžete na Dámskou jízdu vyhrát volné vstupenky. Napište na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Ten, kdo odpoví správně, získá dva lístky. Čas máte jen do 15 hodin!

Která herečka obsadila hlavní roli ve filmu Jak porodit a nezbláznit se?

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom výherkyni mohli obratem kontaktovat.

Program červnové Dámské jízdy

 • welcome drink
 • Holašovické slavnosti
  - Slavnosti slunovratu
  - Keltská ohnivá noc
  - Selské slavnosti
 • hosté starosta Holašovic Jan Jílek a ředitel Jihočeského divadla Jiří Šesták
 • prezentace Otáčivého hlediště v Českém Krumlově
 • předpremiéra filmu Jak porodit a nezbláznit se
 • každá z divaček obdrží malý kosmetický dárek

Po skončení projekce bude v kavárně Barolo následovat after party s hosty Dámské jízdy.

SOUTĚŽ SKONČILA

Hlavní roli ve filmu Jak porodit a nezbláznit se obsadila Cameron Diaz.

Dvě vstupenky na Dámskou jízdu získala čtenářka Dagmar Hrůšová. Blahopřejeme!

Foto: Lionsgate

 


 

Kam dál?

Modelky předvedly originální letní modely

úterý, 19. června 2012, 16:16

Minulý pátek 15. června se v Riegrově ulici v prostorách osvěžovny českobudějovického tanečního klubu Kredance uskutečnila módní...

Na koncert Monkey Business přišlo kolem pěti tisíc lidí

pondělí, 18. června 2012, 11:04

Akce, která se nekoná každý měsíc, se odehrála v pátek 15. června na náměstí Přemysla Otakara II. Společnost Bosch slavila spolu...

Slavnosti pětilisté růže s puncem 20. výročí v UNESCO

sobota, 16. června 2012, 12:50

Během čtvrtého červnového víkendu se Český Krumlov opět prostřednictvím Slavností pětilisté růže přenese do dob pánů z Rožmberka....

V Babovřeskách padaly facky, Žilková propleskla Kikinčuka

sobota, 16. června 2012, 11:04

Komedie Zdeňka Trošky Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny se v jižních Čechách natáčí už třetím týdnem a teď přišla řada i...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.