Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

VIDEO: Startuje revoluce v magii Radka Bakaláře

 
čtvrtek, 6. března 2014, 16:48

Nedávno Budějcká Drbna na internetu objevila nové video Radka Bakaláře, známého kouzelníka a tanečníka, který pod titulem Revolution of Magic natočil první kouzelnické video. Do klipu si pozval svou kamarádku, budějckou rodačku a Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou.

Také po několikátém přehrání videa nechápete, jak to Radek udělal? Své triky samozřejmě Budějcké Drbně prozradit nehodlá, ale prý se mají všichni na co těšit...

Revolution of Magic, česky revoluce magie, či revoluce v magii, je soukromý projekt Radka Bakaláře, do kterého chce zapojit známé české celebrity a předvádět kouzla, ze kterých jim půjde hlava kolem.

Projekt bude obsahovat nejméně dvanáct videí a hlavními aktéry budou náhodní lidé, které Radek se svým štábem odchytí ve městě, nebo pozvaní hosté. Ani oni ale nebudou vědět, do čeho jdou. Jedinou informaci, kterou se dozví, bude čas a místo, kdy a kam mají přijít.

Dílů bude možná i více, než je naplánováno. Všechno totiž závisí na ohlasu diváků. „Celý projekt dělám hlavně pro zábavu. Znovu chci ukázat, kam se dají kouzla posunout a co všechno je možné,“ vzkazuje čtenářům Budějcké Drbny Radek Bakalář.

A co budějcký kouzelník předvede v dalším díle? To ví pouze on sám!

 


 

Kam dál?

FOTO: Na masopustní úterý patřilo náměstí koledníkům

středa, 5. března 2014, 10:12

Tradice masopustu je u nás oslavována již dlouhá léta. Počátek období 40denního půstu před Velikonocemi nachází své počátky již...

V Nových Hradech oslavili masopust pošedesáté

úterý, 4. března 2014, 19:19

Rány jako z děla, dětské radostné výkřiky, živá hudba. To vše znělo z různých koutů Nových Hradů, kde byla uplynulou sobotu k...

Masopust vrcholí, tradiční akci si dnes užijí Budějčáci

úterý, 4. března 2014, 09:29

Dnes od 16 hodin již počtyřiadvacáté požádají koledníci primátora o povolení ‚městem České Budějovice jíti a koledu provozovati‘....

Město chce pokračovat ve spolupráci s pořadatelem adventu

pondělí, 3. března 2014, 21:28

Magistrát je spokojený s předvánočním programem ve městě. Budějovický advent tak, jak ho známe z minulých ročníků, by proto i v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.