Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Věra Špinarová v Budějcích zazpívá své největší hity

 
čtvrtek, 31. května 2012, 09:18

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku vystoupí dnes od 19 hodin ve společenském sále českobudějovického DK Metropol. Ostravská zpěvačka Věra Špinarová přiveze na jih Čech kromě kapely Adam Pavlík Band i svoje největší hity.

Věru Špinarovou, která zahájila svou bohatou kariéru už v šestnácti letech a vydala celkem třináct desek, v současnosti na koncertech doprovází právě skupina jejího syna Adama Pavlíka.

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i temperamentní a vitální vystupování na koncertech je Špinarová po více než čtyřech desítkách let na pódiích jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček.

Budějcká Drbna vám u příležitosti jejího čtvrtečního koncertu přináší ve spolupráci s Metropolem soutěž o čtyři volné vstupenky. Odpověď na otázku pošlete do 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni.

Věra Špinarová vydala také autobiografickou knihu. Jak se jmenuje?

A) Životopis
B) Zpověď
C) Za vše můžu já

Lístky si na půl rozdělí dva šťastlivci, od nichž obdržíme správnou odpověď. Ke své odpovědi uveďte telefonní číslo, ať vás můžeme v případě výhry kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správně je možnost C. Autobiografie Věry Špinarové dostala název Za vše můžu já.

Po dvou vstupenkách získávají čtenářky Petra Klojdová a Věra Krejčová. Blahopřejeme!

Foto: www.spinarova.cz

 


 

Kam dál?

Svérázné tóny kapely Jablkoň dnes zazní ve Slavii

středa, 30. května 2012, 12:57

Pěkné jarní dny nyní střídá déšť a chladno, ale náladu si tím kazit rozhodně nemusíte, protože Café Klub Slavie vám dnes, ve...

Jihočeská metropole poprvé zažila Den Indie

středa, 30. května 2012, 08:45

Historicky první Den Indie v Českých Budějovicích se uskutečnil minulý týden v Britském centru Jihočeské univerzity, kde vedl...

Studentské obrazy zdobí náměstí Přemysla Otakara II.

úterý, 29. května 2012, 08:30

Studentský výtvarný talent můžete ohodnotit ještě do konce května každý den na náměstí Přemysla Otakara II. Studenti Jihočeské...

Příjemné odpoledne zakončilo Divadlo Husa na provázku

pondělí, 28. května 2012, 15:52

Poklidným dnem byl na letní scéně KD Slavie minulý čtvrtek. Nejdříve hrál na kytaru Honza Přeslička, po něm přišla kapela Oni a v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.