Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Velkolepé turné Lucie Bílé skončí v Budějcích

 
čtvrtek, 31. října 2013, 15:50

Patnáctinásobná Slavice Lucie Bílá vystoupí už v neděli od 19 hodin v budějcké Budvar Aréně. Odehraje tady poslední koncert Černobílého turné 2013, se kterým zavítala celkem do deseti českých a slovenských měst. Díky Budějcké Drbně můžete na vystoupení vyhrát dvě volné vstupenky!

Černobílé turné je doposud největší svého druhu v kariéře Lucie Bílé. Je výjimečné ve všech směrech -nejen rozsahem, nejen tím, že se odehrává výhradně na velkých zimních stadionech, ale především počtem účinkujících, počtem lidí v zázemí, ale i technickými prvky. Rozpočet turné přesahuje částku jednoho milionu eur.

Při koncertu v Českých Budějovicích nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů a muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek.

„Bude to směs písní z projektů - od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanky z Arku až po Carmen, či současnou Aidu. Zcela jistě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí, či CD. Nebude chybět ani výběr krásných a výjimečných písní ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI, kam texty ještě před svým skonem stačil napsat textař Pavel Vrba,“ prozradil hudebník Petr Malásek, bez kterého si Lucie Bílá podle svých slov neumí představit žádný ze svých koncertů, a už vůbec ne takový projekt, jakým je právě Černobílé turné.

Černobílé turné 2013 má také charitativní podtext. Lucie Bílá již více než deset let spolupracuje s Kontem Bariéry, proto se rozhodla přispět na dobrou věc. A již v začátcích příprav turné zmínila, že hodlá vlastnoručně uháčkovat srdíčka, která se budou na koncertech prodávat. Svůj slib splnila.

„Mám uháčkovaných už 300 srdíček, bílých a černých. Jedno trvá dvacet minut až půl hodiny a háčkuju skutečně všude, především pak při cestách autem. Nerada sedím někde jen tak a ztrácím čas. Chtěla jsem, aby lidé měli taky něco, co jim mohu dát, vlastnoručně vytvořit, proto jsem ráda, že se mi daří háčkovat srdíčka a věřím, že pomůžeme těm, kteří to nejvíce potřebují,“ dodala Lucie Bílá.

Jako předskokanka turné vystoupí mladá zpěvačka Patricie, která představí písničky ze svého nového CD.

Vstupenky na koncert v ceně od 390 do 1290 Kč jsou k mání tady, anebo u prověřených a známých prodejců www.ticketportal.cz, www.sazkaticket.cz či www.ticketpro.cz.

Soutěž o lístky

Chcete vyrazit na koncert Lucie Bílé do Budvar Arény? Tak se zapojte do soutěže s Budějckou Drbnou! Až do páteční 24. hodiny očekáváme v e-mailu soutez@budejckadrbna.cz správné odpovědi na následující otázku. Jeden vylosovaný výherce dostane dvě vstupenky.

Kolikrát vyhrála Lucie Bílá titul Slavice?

A) desetkrát
B) dvanáctkrát
C) patnáctkrát

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt. To proto, abychom se mohli s výhercem bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Lucie Bílá je patnáctinásobná Česká (Zlatá) slavice. Správně tedy je možnost C.

Dvě volné vstupenky na zítřejší koncert vyhrává čtenářka Svatava Neubauerová. Blahopřejeme!

Tisková zpráva
Foto: Marek Podhora

 


 

Kam dál?

Café klub Slavie prošel rekonstrukcí a zve na hvězdy

středa, 30. října 2013, 09:35

Nejen bohatý kulturní program, ale také vylepšené zázemí pro návštěvníky i účinkující jsou tou nejlepší pozvánkou do Café klubu...

V Café klubu Slavie se v pátek skončilo s hulením

úterý, 29. října 2013, 14:32

V pátek večer to Budějcích opravdu žilo. Kromě slovenské zpěvačky Kristiny se v jihočeské metropoli objevila chlapecká taneční,...

FOTOREPORT: Kulturní dům Slavie se otřásal v základech

pondělí, 28. října 2013, 20:40

Přes sedm stovek lidí a milovníků drum and bassové hudby se sešlo minulý týden pátek na akci, která na jihu Čech nemá obdoby....

Budějčáci si užili úžasný koncert s Kristínou

neděle, 27. října 2013, 09:55

Fanoušci zpěvačky Kristíny se dočkali! Slovenská kráska v pátek večer rozezpívala velký sál DK Metropol. A bylo se i na co dívat!...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.