Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ve Slavii se chystá jubilejní Retroparty

 
středa, 10. dubna 2013, 08:59

Po volbách se na internetu začaly objevovat obrázky s motivem „Ne každé retro je cool“. Zahoďme ale stranou politiku a pojďme se spolu s Budějckou Drbnou vrhnout do víru párty, kde retro cool rozhodně bude. A to dost!

V Café Klubu Slavie proběhne tuto sobotu od 20 hodin již desátá Retroparty České Budějovice. Návštěvníci se opět ponoří do minulých dob v oblečcích z padesátých až devadesátých let a báječně si užijí to, na co z minulosti vzpomínají v dobrém.

Pořadatelé mají v průběhu večera připravených deset drobných překvapení, která připomenou jubilejní ročník této akce. Mezi hosty se bude pohybovat kameraman, který zachytí nejlepší momenty párty, z nichž pak vznikne videoklip.

K pořádné oslavě patří samozřejmě i dort, který rozhodně chybět nebude. Vyznavači starých stylů se mohou těšit i na Retroroom, místnost se starými počítačovými hrami, fotoateliérem a v neposlední řadě i občerstvovnou.

Pořadatelé mají samozřejmě přichystaná další překvapení, ale co by to bylo za oslavu, kdyby všechno prozradili předem? Chystá se zkrátka neopakovatelná párty, na níž pofrčí flanelové košile, puntíky a šusťáky. Dámy tak nemusí v pátek odpoledne drancovat obchody a pánové mohou rovněž zůstat klidní. Jako vždy.

Cena vstupenky je letos 70 Kč v předprodeji a 90 Kč na místě. Více o Retroparty se dozvíte na facebookové události.

Díky Budějcké Drbně si však lupeny můžete vyhrát. Pošlete nám do pátečního poledne prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se na vás při losování usměje štěstí. Tři vybraní čtenáři obdrží po jednom volném lístku.

V jakém roce se uskutečnila první Retroparty?

A) 2003
B) 2006
C) 2008

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

 


 

Kam dál?

Kdybych byl architektem... tak by možná Budějce vypadaly jinak

úterý, 9. dubna 2013, 20:32

„Vezmi štětec, tužku, namaluj mi... ale kdepak, žádnou hrušku! Namaluj, co bys postavil, vytvořil, vymyslel, kdybys byl...

Budějčtí Vees se postarali o skvělou párty

neděle, 7. dubna 2013, 18:32

Kdo má rád rock'n'roll, neměl chybět na pátečním koncertu budějcké kapely Vees. Tahle mladá indie-rock'n'rollová tříčlenná...

Japonský architekt přivezl ukázat svou tvorbu Jihočechům

sobota, 6. dubna 2013, 16:24

V českobudějovickém Domě umění tento týden začala výstava japonského architekta Takešiho Hosaky. V jeho tvorbě mohou návštěvníci...

Příjemný večer přenesl Jihočechy do Indie

čtvrtek, 4. dubna 2013, 19:08

Taneční prostor Kredance uspořádal v závěru minulého týdne spolu s Centrem na podporu integrace cizinců příjemný večer za vůně...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.