Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Modrých dveřích zahrají Kahovec se Sodomou

 
středa, 6. února 2013, 16:10

Rock´n´Roll tady bude i když my už tady nebudeme - to je titul posledního alba Karla Kahovce, Viktora Sodomy a skupiny George & Beatovens. Budějčáci můžou tyto legendy české hudební scény slyšet ve čtvrtek od 20 hodin večer na parketě hudebního klubu a restaurace Modrý dveře.

Při koncertě zazní Kahovcovy známé písně Paní v černém, Poprava blond holky, Háj modřínů a Sodomovy písničky z repertoáru legendárních The Matadors, jako například Zlatý důl, Hush, Black is black či Kytaro hrej.

Na jejích společného kamaráda Petra Nováka navíc zavzpomínají v písních Povídej, Hvězdičko blýskavá, Já budu chodit po špičkách nebo Náhrobní kámen.

Budějcká Drbna má pro vás soutěž o deset volných vstupenek do Modrých dveří, které si mezi sebe rozdělí celkem pět čtenářů, kteří odpoví správně na následující otázku.

Napište nám na známou e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz do čtvrtečního 14. hodiny odpolední a počkejte, zda budete vylosováni.

Jakou polévku mají Modrý dveře ve čtvrtečním menu?

A) gulášovku
B) hovězí vývar se sýrovými nočky
C) frankfurtskou s párkem

Do zprávy nezapomeňte uvést vaše jméno a telefonický kontakt, ať můžeme výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dnes jste si mohli v Modrých dveřích dát k obědu hovězí vývar se sýrovými nočky. Správně tedy byla možnost B.

Po dvou volných vstupenkách na koncert Karla Kahovce, Viktora Sodomy a skupiny George & Beatovens získávají čtenáři Petr Liebl a Robert Klimeš!

Foto: www.karelkahovec.cz

 


 

Kam dál?

FOTO: Plavští oslavili začátek masopustu

pondělí, 4. února 2013, 12:42

V rámci takzvané slaměné koledy, která má v obci Plav u Českých Budějovic již 23letou tradici, se v sobotu sešla skupinka přátel...

V Budějcích začala výstava prehistorických zvířat

sobota, 2. února 2013, 16:42

Přibližně dvě desítky nejatraktivnějších robotických modelů prehistorických zvířat v životní velikosti uvidí návštěvníci výstavy...

Babovřesky jdou do kin, Troška natočí druhý díl

sobota, 2. února 2013, 01:52

Letní komedie plná nedorozumění a nečekaných souher náhod odehrávající se v nádherném prostředí jihočeských vesniček. To jsou...

SOUTĚŽ: Festival Songfest.cz zavítá do Metropolu

čtvrtek, 31. ledna 2013, 15:59

Divadelní sál DK Metropol hostí zítra od 19 hodin šestý ročník festivalu Songfest.cz, který přivítá lunosolární Nový rok - rok...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.