Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Gerbeře zavládla noc nejtvrdšího drum&bassu

pondělí, 18. listopadu 2013, 11:30

V rámci celosvětové Therapy Sessions, která letos slaví deset let své existence, se v pátek do Budějc sjela celá řada DJs zabývajících se tím nejtvrdším, co můžete v drum&bassu slyšet. Přes dvacet DJs, tři stage a pět zahraničních hvězd. To byl sedmý ročník Therapy Sessions CZ!

Našlapaný line-up organizátoři rozdělili v Gerbeře na tři stage. Na nejmenší Fresh Beatz stagi si mohli návštěvníci zatancovat na rytmy breakbeatu, house music nebo dubstepu od DJs jako Morf, Thinngy, či Sicky.

Beatz.cz D&B stage obsadili DJs hrající různé polohy drum and bassu, a tak lidé tady mohli poslouchat sety od známých jmen. DJ HellSmith si zahrál back to back s Clipperem, Dirty Boy s Brockem, Johny Player s Tao Maffou z Tábora a mnoho dalších.

Hlavní stage obsadil živý projekt Goldberg Variations - The Panacea z Německa a Limewax z Ukrajiny. Poprvé si v České republice také zahrál eRRe ze Španělska, do Budějc poprvé zavítali anglický borec Dave Edwards z projektu The Sect a pán crossbreedu Lowroller z Itálie.

Celkem se páteční terapie zúčastnilo okolo tisícovky lidí a většina si akci pochvalovala jako vydařenou. „Akce proběhla bez větších organizačních komplikací a moje očekávání splnila. Headlineři nabídli pestrou ukázku tvrdých subžánrů drum&bassu. Exkluzivní live vystoupení Goldberg Variations sklidilo patřičný úspěch, stejně tak ohlasy na ostatní headlinery, DJs a celou akci byly skvělé, takže co víc si přát? Těšte se na další pokračování!“ uvedl hlavní organizátor DJ Hanzall.

 
 
 


 

Kam dál?

Film Křídla Vánoc vyprodal Dámskou jízdu

sobota, 16. listopadu 2013, 11:46

Téměř dva roky navštěvuje Budějcká Drbna akci pro ženy pořádanou multikinem CineStar a poprvé za tu dobu se jí stalo, že neměla...

Zpěváka jim málem vykastrovali štětkou od záchodu

čtvrtek, 14. listopadu 2013, 14:10

Českobudějovičtí Isacaarum jsou už roky velikým pojmem tuzemské extrémní metalové scény. Zatímco se fanoušci stále dohadují,...

Budějce se díky Therapy Sessions stanou městem drum&bassu

středa, 13. listopadu 2013, 19:46

Světoznámá párty Therapy Sessions slaví deset let své existence a řítí se jako uragán i na Českou republiku - letos se uskuteční...

J.A.R. a další hvězdy míří tento týden do Slavie!

středa, 13. listopadu 2013, 15:06

My se k sobě s davem nikdy nedostanem. Je tu acid DJ. Jó bejvávalo! Pocem, pohni svalem, snadno to jde s JARem! Tak na to...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.