Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Café Klubu Slavie vystoupí v pátek světová DNB hvězda Mind Vortex!

 
úterý, 17. března 2015, 15:51

Hvězda světové DNB scény, Mind Vortex z Anglie, přijede zbořit Café Klub Slavie v rámci březnového dílu Somersby Gangster Trippin! U toho nesmíte za žádnou cenu chybět.

Bylo jen otázkou času, kdy na Somersby Gangster Trippin začnou vystupovat hvězdy světového drum and bassu. Na únorovém SGT okouzilil budějovické publikum Utah Jazz z Anglie. Nyní je na řadě jedno z největších mainstreamových jmen současnosti. Mind Vortex po vydání nového alba Colours vystřelili do hvězdných výšin a boří svými hity celý svět.

Tento unikátní projekt z Londýna vydává pod největším drum and bassovým vydavatelství RAM Records, které zastupuje další hvězdy jako Audio, Wilkinson, Andy C, Sub Focus nebo třeba Chase & Status, a vybírá si opravdu velká jména. Mind Vortex jsou často zvanými hosty na největší akce světa jako jsou například Pirate Station, Ram Nights nebo všem dobře známý Let It Roll.

Do Českých Budějovic dorazí Stefan Anfield, který je jedním z dvojice Mind Vortex. Jeho set můžete očekávat od 0:30 do 2:00. Klasický RAM Records zvuk odehraný ze tří playerů je v jeho podání opravdová dávka energie. Současně jde o top skladby z celé drum and bassové scény včetně pár zatím nevydaných songů, které můžete exkluzivně slyšet, pokud na mejdan dorazíte.

„Tenhle mejdan je za odměnu,“ směje se pořadatel Somersby Gangster Trippin DJ HellSmith. „Slavím ten den narozeniny, tak jsem si udělal radost touto megahvězdou. Opomenout ale nesmím ani support. Vybral jsem to nejkvalitnější z celé jihočeské scény. Těšit se můžete na jména jako Hanzall, Johny Player, Dirty Boy, Tao Maffa, M4d.doc a nebo mladíky Weed a Fury. Já budu hrát samozřejmě také. B-Day set bude stát určitě za to!” láká HellSmith.

Vstupné je za lidovku! Do 22 hodin bude za směšných 50 korun a po 22. hodině za 80 korun. Otevřeno bude od 20:00 a hrát se bude až do rána, vždyť lineup je do páté hodiny ranní a pak budou hrát DJ’s, co se udrží na nohou! „Chystáme zase parádní scénu s videomappingem, takže o vizuální část bude taky postaráno,” uzavírá HellSmith.

Line-up:

  • 20:00 - 22:00 - Weed b2b Fury
  • 22:00 - 23:30 - Tao Maffa b2b Johny Player
  • 23:30 - 00:30 - Dirty Boy
  • 00:30 - 02:00 - MIND VORTEX /UK/
  • 02:00 - 03:00 - HellSmith
  • 03:00 - 05:00 - Hanzall b2b M4d.doc

Více informací na facebookové události

Zdroj: Chilli Production s. r. o.

 


 

Kam dál?

Kredance se přesouvá do Jihočeského divadla

úterý, 17. března 2015, 13:44

Budějcký otevřený kulturní prostor Kredance se po pěti letech přesouvá. Opouští objekt v Riegrově ulici a přestěhuje se do...

Konec zimy. Morana bude vynesena z města a vhozena do Vltavy

úterý, 17. března 2015, 08:07

Jako každý týden, ani tento nebude kulturně strádat. Navštívit budete moci zajímavá divadelní představení, scénické čtení, plesy,...

SOUTĚŽ: V Budějcích bude Eva tropit hlouposti

pondělí, 16. března 2015, 09:15

DK Metropol dnes uvede další skvělé divadelní představení. Od 19 hodin se zde na prknech představí herci Divadla Na Fidlovačce a...

Sen fanoušků Krabathoru se plní. Legendární kapela zahraje v...

sobota, 14. března 2015, 09:18

Metalová událost letošního roku se kvapem blíží! Ještě před dvěma lety by málokdo věřil, že bude mít někdy možnost vidět na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.