Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V budějckém CineStaru se na Dámské jízdě masírovalo

 
neděle, 22. dubna 2012, 13:55

Dubnová Dámská jízda v českobudějovickém multikině CineStar se nesla v duchu pohody, relaxace a thajských masážích, které si příchozí ženské pokolení mohlo ozkoušet po ukázce v jednom ze sálů na vlastní kůži přímo na after party v kavárně Barolo.

Již počtvrté v tomto roce nás v multikině CineStar přivítali skleničkou sektu na středeční Dámské jízdě. Celým večer provázeli opět moderátoři rádia Kiss Adéla Jirkalová a Coco Jambo, který zřejmě ráno - jak je mu zvykem - snídal vtipnou kaši.

Příchozí dámy byly tentokrát seznámeny s nabídkou jednoho frymburského hotelu. Díky zástupkyni tohoto centra odpočinku a relaxace jsme se dozvěděli o nabídkách, které tam svým klientům poskytují. Podívali jsme se na spot, při kterém se nám sbíhaly sliny nad chutnými pochoutkami, které se tam podávají k snědku, a mohli jsme obdivovat i krásné prostory saunového světa či bazénu s tobogánem.

Pak přišla na řadu ukázka thajské masáže, kterou dostala personalistka Marie přímo na koberci pod filmovým plátnem. „Je to hrozně příjemné, já tady chci zůstat,“ odpovídala sympatická Marie na otázku, jaké to je.

Coco Jambo nezahálel a během masáže kladl zástupkyni hotelu neustále nějaké otázky. Svou řeč ukončil vtipnou poznámkou ze slavného filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág: „ Já chci taky cestu kolem světa!“

Ještě než se začala promítat předpremiéra filmu Talisman, losovala se tombola, která byla jako vždy bohatá. Vyhrávaly se obrázky, háček na kabelku, šátek či kniha Talisman, podle níž bylo natočeno stejnojmenné drama, kde hlavní roli ztvárnil lamač ženských srdcí Zac Efron.

Hlavní výhrou byl voucher v hodnotě dvou tisíc korun na nákup v internetovém obchodě, který si šťastně odnášela mladá účastnice jízdy. „Tentokrát jsem neměla štěstí a nic jsem nevyhrála. Každopádně mě překvapilo, že se nevyhrávaly poukazy na masáž, která nám tu byla demonstrována,“ sdělila svůj názor další z osmdesáti příchozích žen.

 


 

Kam dál?

Klubem Velbloud zněla melancholie jménem Lealoo

čtvrtek, 19. dubna 2012, 17:43

Minulý týden se v Mighty Baru Velbloud odehrála další z akcí Indie night. Do klubu byla pozvaná kapela Lealoo, která na sebe...

Ponurá výstava ukazuje realitu, ve které žijeme

čtvrtek, 19. dubna 2012, 07:44

Dům umění České Budějovice si přichystal další libůstku – výstavu s názvem Toward the Event Horizon od uznávaných umělců...

Tanečnice se zase rozvlní do rytmů orientální hudby

středa, 18. dubna 2012, 07:33

Přijďte se ve čtvrtek 19. dubna nechat vtáhnout do pohádky Tisíce a jedné noci v českobudějovické restauraci Ameno. Zatančí vám...

SOUTĚŽ: Dámskou jízdu okoření film Talisman

úterý, 17. dubna 2012, 18:48

Multikino CineStar připravilo na tuto středu další Dámskou jízdu se zajímavým programem. Kromě jiného se bude v předpremiéře...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.