Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

„Užívejte si každý den naplno!“ zaznělo na Dámské jízdě

 
pátek, 25. října 2013, 16:37

Dobrá nálada panovala v sále číslo sedm budějckého multikina CineStar, kde se ve středu odehrávala jedna z dalších Dámských jízd. Místnost byla plná (nejen) usměvavých žen různého věku, radujících se otevřeně z poklidného večera.

Příjemnou atmosféru navodil hned po příchodu alkoholický sekt, který si dámy vychutnávaly u první prezentace o Městských slatinných lázních Třeboň.

Dozvědělyse nejenom o různých procedurách, které lázně Aurora a Bertiny lázně nabízejí, ale i o jejich historii, která sahá až do čtrnáctého století.

Po prezentaci nechybělo losování o velmi atraktivní ceny, a to volné vstupy do bazénu, masáže a třeboňský šnaps.

Poté následovaly další dvě prezentace. Řeč přišla na společnost, která zajišťuje internetovou databázi chův. Dámy zjistily, že v  Budějcích je zatím možné vybírat z 35 žen, které vám v jakoukoliv dobu pohlídají vaše ratolesti.

Doprovodný program uzavřela majitelka nového kosmetického salonu ve stylu retro.

Účastnice Dámské jízdy měly možnost zhlédnout předpremiéru romantického filmu Lásky čas, který přijde do kin až za čtrnáct dní.

Britský dvouhodinový snímek v závěru vyústil do jedné krásné myšlenky: aby si lidé užívali každý den naplno, jako by měl být tím posledním.

 


 

Kam dál?

ANKETA: Vyberte nejlepší kulturní akci v Budějcích

pátek, 25. října 2013, 10:38

Kulturní program v jihočeské metropoli bývá každoročně velmi bohatý. Budějčáci si můžou vybírat z divadelních představení,...

Víkend zpestří akce na památkových objektech

pátek, 25. října 2013, 09:19

Prodloužený víkend na jihu Čech zpestří akce na hradech a zámcích nebo třeba Rybářské slavnosti v Hluboké nad Vltavou. Státní...

Kouzelník Žito točí na jihu Čech hudební videoklip

středa, 23. října 2013, 17:39

Potápí se na Bali se žraloky, trénuje thajský box anebo prohání po Evropě závodní speciály. V těchto dnech navíc Daniel Landa v...

Slovenská kráska Kristína rozezpívá Metropol

středa, 23. října 2013, 14:55

Na ohromný příval pozitivní energie se mohou těšit fanoušci slovenské zpěvačky Kristíny, která už v pátek vystoupí v rámci svého...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.