Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tři sestry zahrají na Holkově. Vyhrajte lístky!

 
středa, 3. července 2013, 19:12

Jestli patříte mezi fanoušky Fanánka, Magora a Supice, určitě byste neměli v pátek večer od 20 hodin chybět na Letním parketě Holkov poblíž Velešína. Na scénu pod širým nebem přijede populární kapela Tři sestry. Budějcká Drbna má pro své čtenáře šest volných vstupenek!

Další zastávkou Tři sestry Gambrinus tour 2013 je Holkov už několik let v řadě za sebou. Společně se ´Ségrama´ přijedou na tamní letní parket i zajímaví hosté - E!E, Doktor PP a De Bills Heads. Závěrečná afterpárty bude pod taktovkou Luboše Voráčka z Rock radia.

Areál se otevírá veřejnost už v 19 hodin, koncerty začnou o hodinu později. Vstupenka bude stát 300 Kč na místě, v předprodeji ji pořídíte za 270 korun. Pokud však chcete jít zadarmo, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou.

Napište nám na adresu redakce@budejckadrbna.cz až do páteční 9. hodiny ranní správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců získá po jednom volném lupenu!

Jak se jmenuje Magor vlastním jménem?

A) František Moravec
B) Tomáš Doležal
C) Franta Kacafírek

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Ing. Magor je vlastním jménem Tomáš Doležal. Správně tedy byla možnost B.

Volný vstup na dnešní koncert vyhrávají čtenáři Ivana GraňováSaša LeštinováDaniel GajdošMichal KlásekLucie Hronková a Miroslav Hejl. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Divadlo Járy Cimrmana zahrálo České nebe bez Svěráka

středa, 3. července 2013, 14:11

Jan Amos Komenský, Jan Žižka, Karel Havlíček Borovský, svatý Václav, Praotec Čech nebo Babička. Že vám tato jména něco říkají?...

Umělci předvedli své nadání v ulicích města

úterý, 2. července 2013, 11:32

Centrum Českých Budějovic minulý týden oživili pouliční umělci, kteří po dva dny předváděli své dovednosti pod širým nebem....

Výstavní síň zaplnily terče, uniformy a zbraně

úterý, 2. července 2013, 09:16

Včera začala v budově budějcké radnice výstava Českobudějovičtí ostrostřelci, která mapuje historii místního ostrostřeleckého...

FOTO a VIDEO: Při famózní show nad Vltavou se tajil dech

sobota, 29. června 2013, 02:18

Multimediální projekční show Živly vyvrcholil na náplavce u Dlouhého mostu páteční festival Vltava žije. Zajímavý program...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.