Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tradiční Retroparty klepe na dveře. Už popatnácté

 
úterý, 4. listopadu 2014, 08:38

Že už tu dlouho nebyly puntíky a spartakiádní dresy? Žádné strachy, už tento pátek opět otevře své brány Café klub Slavie všem příznivcům retra ve všech podobách. Organizátoři představují oficiální koncept Retroparty Classic.

Neopakovatelná párty přinese nejlepší hity 50. až 90. let. Nejoriginálnější dresscode a taneční póza vyhrají v soutěži. První příchozí soudruzi a soudružky se mohou těšit na welcome Metaxa drinky. Krom nich návštěvníky přivítá i Žena za pultem a těšit se mohou i na další překvapení v průběhu celého večera.

Poprvé se akce uskuteční v pátek, nikoliv v sobotu, jako tomu vždy bývalo. Jelikož se v sousedním klubu Highway 61 koná jiná akce, je potřeba si lístek opatřit dostatečně dopředu. Kapacita klubu je 400 lidí, a proto jeden z organizátorů nabádá k včasnému jednání. „Apeluji na každého, kdo chce mít jistotu, že se na akci vejde, ať si koupí lístky v předprodeji na baru Slavie. Nejen, že budete mít jistotu vstupu, ale vyhnete se i frontě u vchodu!“ říká Petr Klika.

Retroparty začíná jako tradičně v osm hodin večer a není důvod s příchodem otálet, párty pojede už od samého začátku. Pokud si nejste jisti, že jste na pořádnou nálož retra připraveni, není důvod váhat, neboť další podobná akce bude až za rok.

„Po Retroparty odjíždím na work&travel na Nový Zéland. Tím pádem bude další retro až nejdříve za rok. Proto všechny zvu, ať si to přijdou užít na maximum stejně jako já, abychom měli na co vzpomínat!“ dodává Klika.

Vstup na patnáctou Retroparty stojí 100 Kč v předprodeji.

Soutěž o vstupenky

Tři čtenáři, kteří do pátečního poledne správně zodpoví otázku prostřednictvím formuláře a následně budou vylosováni, získají od Budějcké Drbny po jednom volném lístku na patnáctou Retroparty.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Videopozvánka vznikla podle reklamy na Nescafé Classic z roku 1999.

Volnou vstupenku na dnešní akci vyhrály čtenářky Anežka Rucká a Věrka Krejčová. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Chcete si zahrát na budějckém náměstí? Nyní máte šanci!

pondělí, 3. listopadu 2014, 13:28

Že jsou Budějce líhní skvělých muzikantů a kapel, není žádné tajemství. Mnoho jich dokázalo prorazit nejen za hranice regionu,...

Jihočeské divadlo má nového ředitele - Lukáše Průdka

sobota, 1. listopadu 2014, 10:03

Ředitelem Jihočeského divadla je ode dneška dvaatřicetiletý Lukáš Průdek, syn režiséra Josefa Průdka. Rodák z Českých Budějovic,...

Za panáky skotské si užívej v backstage s Divokým Billem

pátek, 31. října 2014, 12:44

Po skvělém koncertě Divokýho Billa máte sto chutí za klukama zajít a dát si s celou kapelou panáka. To by chtěl přece zažít...

Obávaný den všech strašpytlů se blíží! Co nás čeká?

čtvrtek, 30. října 2014, 19:17

Hororové masky, strašidelné příběhy a plno sladkostí. Halloween je v USA jedním z nejoblíbenějších svátků. Je tajemný, mrazivý a...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.