Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tlustá Berta zahraje na Holkově. Vyhrajte lístky!

 
čtvrtek, 2. srpna 2012, 18:39

Letní parket Holkov sice není na Budějcku, ale spousta lidí z krajského města tuto otevřenou scénu několikrát do roka navštíví. Po nedávném koncertu Třech sester, o kterém jsme vás informovali, přijedou na Koňku další kapely. Hned vedle hlavní silnice z Budějc do Dolního Dvořiště vystoupí v pátek večer Tlustá Berta a Sarah. A na koncert se můžete vypravit i vy!

Tlustá Berta, to jsou Jihočeši z Jindřichova Hradce, kteří se proslavili mimo jiné písničkou Bláznivá Zuzana. A na Holkově nebudou rozhodně poprvé. Koncert začne úderem 21. hodiny, letní parket se však otevře už o hodinu dříve. Ještě před Bertou se na pódiu objeví nadupaní Budějčáci, hardrockoví Sarah.

Budějcká Drbna nabízí svým čtenářům díky výborné spolupráci s holkovskými pořadateli skvělých kulturních akcí čtyři volné vstupenky. Odpovědi na následující otázku posílejte do páteční 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na známou adresu redakce@budejckadrbna.cz. Následně vylosujeme dva šťastlivce, kteří získají po dvou volných lupenech.

Jakou přezdívku má frontman Tlusté Berty?

A) Berťák
B) Majkl
C) Toncek

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat. Tak hodně štěstí!

SOUTĚŽ SKONČILA

Frontman Tlusté Berty si říká Majkl, takže správně je možnost B.

Dvě vstupenky na holkovský koncert získali čtenáři Michal Heřman a Vlastík Švík. Blahopřejeme!

ČTĚTE TAKÉ: S Třemi sestrami na Holkově válel i Tomáš Rosický!

 


 

Kam dál?

Elán přijede do Budějc. Bude to naposledy?

čtvrtek, 2. srpna 2012, 08:25

Slovenská kapela Elán se v rámci turné po velkých scénách v České republice vrátí poslední prázdninový víkend i do Českých...

Letní setkání okoření bretaňsko-česká skupina Bran

pátek, 27. července 2012, 13:58

Také v měsíci srpnu pokračuje projekt s názvem Letní setkání aneb Slavie Summer Weeks. Jedná o kulturní a zábavný program, který...

Tradiční lidová slavnost na holašovické návsi se vydařila

úterý, 24. července 2012, 10:05

Malebná vesnička nedaleko Českých Budějovic nalákala tisícovky lidí k návštěvě patnáctých Holašovických selských slavností, které...

Bohemia Jazzfest nepřerušil ani intenzivní déšť

neděle, 22. července 2012, 13:52

Předposlední štací proslulého jazzového festivalu se staly v sobotu 21. července České Budějovice. Počasí však bylo k této...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.