Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tata Bojs se vrací na jih. Už v sobotu zahrají ve Slavii

 
čtvrtek, 27. listopadu 2014, 15:08

Po roce přijíždí do Budějc jedna z nejlepších současných českých kapel. Tata Bojs vloni navštívili Café Klub Slavie v rámci svého akustického klubového turné a vyzkoušeli si tak místní prostor. Letos se vrací na místo činu a tentokrát to rozbalí s koncertem v plném znění.

Zakladatelé skupiny Milan Cais a Mardoša společně s Vladimírem Bárem, Dušanem Neuwerthem a Jiřím Hradilem zahrají jejich největší hity. Koncert ve Slavii začne úderem sobotní 21. hodiny.

Po více než třech letech od vydání zatím poslední řadovky Ležatá osmička se zdá, že se fanoušci Tata Bojs mohou konečně začít těšit na nový materiál. Tedy letos alespoň na dvě písně, které vyjdou na sklonku roku na vinylovém singlu a Milan Cais, Mardoša a spol. je naživo představí 16. prosince v brněnském klubu Fléda.

Kapela se čerstvě vrátila z cest po Jižní Koreji, kde dokonce dva z koncertů zahrála v rámci největšího asijského filmového festivalu Busan International Film Festival.

Připravte se na velkou show, jelikož živé koncerty této skupiny bývají něčím nepopsatelným. Možná Tata Bojs na jihu Čech poodhalí své nové materiály.

Nyní máte jednu z posledních možností koupit si vstupenky za zvýhodněnou předprodejovou cenu, a to buď na CBsystemu nebo na baru Café Klubu Slavie v otevírací dobu.

Napsal David Matějíček
Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Na Dámské jízdě se drží hesla: „To nejlepší na konec!“

čtvrtek, 27. listopadu 2014, 12:43

Poslední letošní Dámská jízda byla ve francouzském stylu. Občerstvení si dámy objednávaly ve francouzštině, hravou formou se díky...

Artfest podpoří hendikepovanou výtvarnici Barču Sedláčkovou

středa, 26. listopadu 2014, 08:23

Více než stovka umělců bude prezentovat svá díla na druhém ročníku veletrhu výtvarného umění Artfest, který se uskuteční o...

Na adventu jihočeská města nešetří, dotují ho statisíci korun

neděle, 23. listopadu 2014, 16:16

Na adventních programech jihočeská města a obce nešetří, velká je dotují statisíci korunami stejně jako loni. Vedle tradičních...

Asonance přiveze do Budějc nové skladby

sobota, 22. listopadu 2014, 12:54

Jsou na scéně takřka 40 let, ale energie a chuť do hraní jim v žádném případě nechybí. Folková kapela Asonance je stálice, která...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.