Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tanečnice se zase rozvlní do rytmů orientální hudby

 
středa, 18. dubna 2012, 07:33

Přijďte se ve čtvrtek 19. dubna nechat vtáhnout do pohádky Tisíce a jedné noci v českobudějovické restauraci Ameno. Zatančí vám tam tanečnice ze studia orientálního tance Farha.

Farha  znamená v arabštině radost. Tu vám zaručeně udělají profesionální i amatérské tanečnice svým vystoupením v Krajinské ulici od devatenácti hodin. Bude se tam pořádat další hafla, což je večer s orientálním tancem a arabskou hudbou.

Během večera budete moci vidět vystoupení světově proslulé Wardy (Olga Kendall), která v roce 2011 vyhrála spolu s Khalidou (Hanou Krupkovou) titul Bellydancer of the World v kategorii folklórní duo.

Dále se představí profi tanečnice Zezira a skvělým hostem bude skupina Aiwa!, která je vedena tanečnicí Khalidou a věnuje se především improvizačnímu tanci tribal dance. Během vystoupení samozřejmě uvidíte tančit i dívky, které navštěvují kurzy studia Farha.

Po předchozí zkušenosti si vás Budějcká Drbna dovoluje na tuto akci pozvat. Určitě to opět bude nezapomenutelný zážitek!

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Dámskou jízdu okoření film Talisman

úterý, 17. dubna 2012, 18:48

Multikino CineStar připravilo na tuto středu další Dámskou jízdu se zajímavým programem. Kromě jiného se bude v předpremiéře...

Budějcký Café Klub Slavie připravuje skvělé koncerty

úterý, 17. dubna 2012, 07:36

Café Klub Slavie nás do konce dubna bude zásobovat skvělou muzikou. Přijďte si poslechnout energický folk v podání kapely Epy de...

Piaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdami

pondělí, 16. dubna 2012, 15:40

Zima a venku se setmělo, tahle noc nebude krátká. Rozhodně ne, protože v Českých Budějovicích se minulý týden konal festival...

„Kdo spěchá, je již mrtvý!“ traduje se mezi Maročany

neděle, 15. dubna 2012, 12:15

Tak zní jedno přísloví, které Budějcká Drbna zaslechla ve čtvrtek na prvním cestovatelském večeru v kulturním klubu Horká Vana....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.