Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tancem v tichu studenti pomůžou dětem

 
pondělí, 15. dubna 2013, 09:52

Už jste slyšeli, co je to Silent party? Jsme studentky Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity a v rámci školního projektu právě tuto akci pořádáme. Cílem je získat co nejvíce peněžních prostředků pro občanské sdružení ŠVAGR.

ŠVAGR naplňuje volný čas dětem a věnuje se pořádáním integračních akcí pro děti a mládež se zdravotním, mentálním a sociálním handicapem z ústavního i rodinného prostředí. Občanské sdružení je zároveň investorem celé akce.

A co si představit pod pojmem Silent party? Anglické slovo „silent“ znamená v překladu „ticho“. Při vstupu do klubu vás tedy překvapí absolutní ticho. To z toho důvodu, že všichni zúčastnění mají sluchátka a mohou se nechat unášet na vlnách hudby.

Výběr DJů jsme zvolily cíleně tak, aby si každý vybral muziku podle svého gusta. Účastníci si mohou vybrat ze dvou frekvencí, kde na jedné si poslechnou oldies a na druhé disco/party.

Na akci pořádanou týmem Silent ladies ve složení Tereza Nováková, Monika Pospíchalová, Markéta Hradilová, Kateřina Nováková a Sabina Neudörflová, se dostanete jednoduše. Při příchodu do klubu si návštěvníci zakoupí jako vstupenku benefiční náramek, kde je uvedeno logo Občanského sdružení ŠVAGR. Tento náramek je naším produktem. Vymyslet produkt a jeho logo patřilo v rámci celého projektu rovněž mezi naše úkoly.

Zveme vás proto v úterý 16. dubna od půl osmé večer do Mighty baru Velbloud, kde si užijete spousty zábavy, zatančíte si a přitom podpoříte dobrou věc.

Napsaly Silent ladies

 


 

Kam dál?

Jihočeská univerzita přivítá studentský festival Sofie se baví

pátek, 12. dubna 2013, 09:42

Ve středu 17. dubna proběhne v kampusu Jihočeské univerzity multižánrový festival Sofie se baví. Jedná se o kulturní akci, která...

Hudba Čankišou je inspirována legendou o jednonohém lidu

středa, 10. dubna 2013, 14:51

V pátek od devíti hodin večer to v Café Klubu Slavie rozjede sedmičlenná kapela Čankišou, která pronikla do povědomí posluchačů...

Ve Slavii se chystá jubilejní Retroparty

středa, 10. dubna 2013, 08:59

Po volbách se na internetu začaly objevovat obrázky s motivem „Ne každé retro je cool“. Zahoďme ale stranou politiku a pojďme se...

Kdybych byl architektem... tak by možná Budějce vypadaly jinak

úterý, 9. dubna 2013, 20:32

„Vezmi štětec, tužku, namaluj mi... ale kdepak, žádnou hrušku! Namaluj, co bys postavil, vytvořil, vymyslel, kdybys byl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.