Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Světová premiéra muzikálu Casanova

neděle, 8. července 2012, 16:00
Premiéra muzikálu Casanova v pátek 6. července 2012Podvečer a šedivé nebe nad zámkemPřichází. Tvář ustaranou, unavený krokÚnava...A pak spatří......ženu. Nejen spatříZ přípravy premiéryVozí se lavičkyUtírají se lavičky - hrabě z ValdštejnaSvětová premiéra muzikálu CasanovaHudební režie - Daniel Barták (zvuková zkouška)ZkouškaZkouškaZkouška Filipa AntoniaA nad zámkem je modroFilip AntonioJan Kopečný při zkoušcePřichází diváciStmívá se...Zdeněk Pikl, Zuzana Benešová a malý uvaděč Honzík Franc vítají divákySvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaZdeněk Pikl a Jaromír AdamecSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaEliška Ochmanová jako komtesa AdélaLuděk Šindelář v roli správce BednářeSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu CasanovaPremiéru potleskem ocenil i starosta Hluboké Tomáš Jirsa. A Petr Markov, autor textuCasanova Zdeněk PiklFilip Antonio, Jan Kopečný, Zdeněk Pikl. Všimněte si jak jsou si podobni!Autor hudby Zdeněk BartákAutor textu Petr MarkovSvětová premiéra muzikálu CasanovaSvětová premiéra muzikálu Casanova
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.