Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Sto zvířat představí budějckému publiku novou desku

 
pátek, 12. října 2012, 08:27

Známá česká kapela hrající rytmické songy ska vydává novou desku. Sto zvířat pojmenovali nové album opět originálně a po předchozím Rozptýlení pro pozůstalé přichází s deskou Hraju na klavír v bordelu.

Album, které obsahuje čtrnáct písní z pera saxofonisty Tomáše Belka, si můžou užívat fanoušci naživo v pětadvaceti českých a moravských městech. Jedním z nich jsou i České Budějovice.

Koncert na počest nového alba plného zajímavých písní, jako Noc s operní pěvkyní, Malinký lid, Gauč a mnohých dalších, si budete moci vychutnat dnes od osmi hodin večer v KD Slavie.

Tady odehraje desetičlenná kapela plnohodnotný dvouhodinový koncert, ve kterém jistě nebudou chybět pecky Ty vole na základní škole nebo Nikdy nic nebylo.

Chcete si poslechnout Sto zvířat na vlastní uši? Zúčastněte se soutěže s Budějckou Drbnou a vyhrajte si volné lupeny. Stačí odpovědět na následující otázku a počkat, zda se na vás usměje štěstí.

Další koncert kapely Sto zvířat se koná již v sobotu. Kde?

A) Český Krumlov
B) Strakonice
C) Praha

Vaše odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz do dnešní 14. hodiny odpolední. Ze správných tipů vylosujeme dva čtenáře, každý z nich získá po jedné volné vstupence.

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

V sobotu kapela Sto zvířat vystoupí v Českém Krumlově. Správně je tedy možnost A.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenáře Lenku Luxíkovou a Jiřího Bauera. Oba dostanou po jedné volné vstupence na dnešní koncert. Blahopřejeme!

Foto: www.stozvirat.cz

 


 

Kam dál?

Festival Nohama na zemi se vrátil po roce do Budějc

čtvrtek, 11. října 2012, 16:31

Tento týden se toho v Budějcích děje opravdu hodně - univerzitní Votvírák, studentské párty a také festival Nohama na zemi. Na...

Chcete pařit? Gangster Trippin chystá dvě akce v řadě

středa, 10. října 2012, 19:39

Gangster Trippin On Tour zavítá ve čtvrtek do budějckého Café Klubu Slavie, v pátek pak s extra hostem Djem Pixiem do Cehnic.

Za kliku Modrých dveří ve čtvrtek vezme Lenka Dusilová

úterý, 9. října 2012, 21:27

Držitelka hudební ceny Anděl v kategorii zpěvačka roku vystoupí nadcházející čtvrtek večer od 20 hodin v Hudebním klubu Modrý...

Týden v sobě: Budka na náměstí zaujala kolemjdoucí

sobota, 6. října 2012, 06:58

Ještě do konce tohoto týdne budou moci Budějčáci obdivovat posed, který na začátku září vyrostl na náměstí Přemysla Otakara II....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.