Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Starosta Plané Ing. Tomáš Pintér zve na setkání Planských.

 
středa, 22. června 2011, 14:10

Kdy? V sobotu 25.6.2011 v Plané u Českých Budějovic. Účast na setkání obcí a měst, které mají ve svém názvu Planá potvrdili starostové dalších čtyř. Jmenovitě : Planá nad Lužnicí, Planá u Mariánských Lázní, Chodová Planá a Horní Planá.

Pozvání se samozřejmě týká každého, kdo má rád sport, dobrou náladu a nechce se mu proležet sobotu doma. Zvláště když Planá u Českých Budějovic je pro Budějčáky lehce dosažitelná i na kole. Nemusíte tedy být obyvatel žádné Plané a klidně se přijeďte pobavit, jste srdečně vítáni na tomto doprovodném programu:

 

10:00 – zahájení fotbalového, volejbalového a turnaje v ping-pongu a současně přechod soutěžících v rybaření na „Starou řeku“

Soutěže budou probíhat souběžně s fotbalovým turnajem.

10:00 – 11:00 fotbalový zápas, 2x 25 minut

11:00 – 12:00 fotbalový zápas, 2x 25 minut

Oběd, přestávka, odpočinek a ostatní sporty

12:00 – 13:45 vzpomínkové fotbalové utkání starých gard nad 35 let, Planá 35 – Horní Planá 35

13:45 – 14:40 fotbalový zápas o 3.místo

14:50 – 16:00 finále fotbalového turnaje

16:15 – 16:30 ukončení sportovních soutěží, vyhlášení vítězů a předání cen

16:30 – 22:00 hudební produkce a zábava – hraje B.QUINTET

Ing Tomáš Pintér, starosta Plané u Českých Budějovic.

 

 

 

 


 

Kam dál?

Cyklista okradl v Českých Budějovicích cyklistku, kořist vytáhl z...

středa, 22. června 2011, 13:05

Zatím neznámý cyklista okradl v úterý večer ve Studentské ulici v Českých Budějovicích cyklistku, kořist vytáhl za jízdy z košíku...

Amsterdam shop musí z Českých Budějovic zmizet, tvrdí magistrát

středa, 22. června 2011, 09:27

Prodejna sítě Amsterdam shop zabývající se distribucí upomínkových předmětů obsahujících syntetické drogy se v červnu objevila...

Zápas o všechno vyhrála Soběslav, Dobrovodští smutní

úterý, 21. června 2011, 15:02

Minulý víkend definitivně uzavřel fotbalovou sezonu 2010/2011. Poslední zápasy už zbývalo odehrát pouze týmům z krajského přeboru...

Jsme v roce 2011, nebo v roce 1991?

úterý, 21. června 2011, 13:05

Mnoho lidí se snažilo zastavit čas, ale nikomu se to doposud nepodařilo. Zdá se, že se na lepší časy blýská u nás v Budějcích.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.