Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Zpívající Jan Budař hvězdou retrovečera

 
pátek, 2. března 2012, 10:00

Pokud ještě nemáte program na sobotní večer, přijměte pozvání do Mighty Baru Velbloud, kde se od 21 hodin uskuteční koncert herce, režiséra, scénáristy a hudebníka Jana Budaře, jenž vystoupí společně s kytaristou Romanem Jedličkou. O hodinu později bude následovat Retro mejdan s diskotékou nesmrtelných hitů, nebude chybět ani nefalšovaná Tuzex tombola.

„Jako členové rodinného skautingu Piškóti děláme už tři roky kulturní akce pro rodiče s dětmi, ale i studenty a prarodiče, proto jsme si řekli, že je letos načase se taky trochu odreagovat, tedy dát vnoučátka prarodičům, a užít si nějakou tu legraci bez dětí. Dlouho jsme debatovali, co bychom udělali… mejdlo, ale jaké? Přeci jenom každý mám jiný vkus. A pak to přišlo. Navštívila jsem Retro party tehdy ještě v Solnici, která mě inspirovala, a tak jsme začali přemýšlet, kde uděláme tu naši,“ popsala vznik myšlenky uspořádat podobnou akci její hlavní iniciátorka Petra Pščolková.

Když padla volba uspořádat retro párty ve Velbloudu, organizátoři se dozvěděli od vedení klubu, že akci se stejným názvem už v Budějcích pořádá parta studentů. „Jelikož jim nechceme brát již používaný název, naši akci jsme pojmenovali Vzpomínka na staré časy. Už podle názvu je jasné, že celým večerem budou návštěvníky provázet výborné hitovky. Nebude chybět ani taneční vystoupení,“ uvedla Pščolková. Do retro stylu se v sobotu pomocí dekorací oblékne také interiér Mighty Baru Velbloud.

Ještě před začátkem Retro mejdanu se ale uskuteční koncert Jana Budaře s kytaristou Romanem Jedličkou, který podle organizátorů rozhodně stojí za to nejen slyšet, ale hlavně i vidět. „Honza je prostě výborný bavič a ve spojení s Romanem… no co vám budu povídat, přijďte se přesvědčit sami,“ smála se Petra Pščolková.

Každý, kdo na akci přijde v retro oblečku z let 1968 až 1989, dostane drink zdarma a navíc ještě malý nečekaný dárek. Vstupenka v předprodeji stojí 120 korun, na místě 150 Kč.

Díky Budějcké Drbně si ale můžete dva lístky vyhrát. Odpovězte správně do páteční 16. hodiny odpolední na následující otázku, do e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz nezapomeňte připsat svoje jméno a nějaký kontakt.

Kterým filmem se Jan Budař nejvíce proslavil?

A) Samotáři
B) Nuda v Brně
C) Pupendo

Z došlých správných odpovědí Budějcká Drbna vylosuje dva čtenáře, kteří získají po jedné vstupence na zítřejší koncert Jana Budaře a Retro mejdan do Velbloudu.

Foto: www.janbudar.cz

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte volňásky na páteční koncert Toxique!

čtvrtek, 1. března 2012, 16:15

Jak jsme vás již informovali, v pátek od 21 hodin vystoupí v Café Klubu Slavie pražská hudební skupina Toxique. Pro české...

V pátek ve Slavii dračení, v sobotu sladké mámení

čtvrtek, 1. března 2012, 08:41

Budějcký Café Klub Slavie má pro tento týden opět dvě neodolatelné hudební lahůdky. V pátek tam vystoupí pražská kapela Toxique s...

SOUTĚŽ: Čtvrteční večer rozproudí Děda Mládek Illegal Band

středa, 29. února 2012, 12:30

Máte rádi muziku Ivana Mládka? Baví vás ji poslouchat ve velmi osobitém a netradičním pojetí? Chcete si o jeden den zkrátit...

Black & White: Plesání s Jihočeskou hospodářskou komorou

úterý, 28. února 2012, 12:56

V pátek 24. února se prostory ArtIGY zaplnily hosty prvního společenského plesu Jihočeské hospodářské komory – Oblastní...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.