Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Zlatá slavice Lucie Bílá zazpívá v Metropolu

 
pátek, 21. prosince 2012, 12:00

Hned dva koncerty v řadě za sebou přichystala na sobotu patnáctinásobná vítězka hudební ankety Český slavík Lucie Bílá, která v Budějcích zakončí vánoční turné po českých městech vystoupeními v 17 a 20 hodin. A díky Budějcké Drbně můžete i vy na odpolední koncert vyhrát dva lupeny!

„Nenechte si ujít poslední velký koncert, který se v letošním roce v Českých Budějovicích uskuteční. Zbývají poslední vstupenky!“ zvou do Domu kultury Metropolu pořadatelé.

Lístky můžete zakoupit v předprodeji Metropolu dnes mezi 12. a 16. hodinou odpolední (predprodej@metropol-cb.cz , 386 106 160, 386 106 150) nebo se je pokusit vyhrát.

Na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz zodpovězte do soboty 10 hodin dopoledne následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Jeden výherce, který odpoví správně, vyhraje dvě volné vstupenky na odpolední koncert od 17 hodin.

Jaké je vlastní jméno zpěvačky Lucie Bílé?

A) Petra Černá
B) Hana Zaňáková
C) Věra Novotná

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Vlastní jméno Lucie Bílé je Hana Zaňáková. Správně je tedy možnost B.

Ze všech správných odpovědí, které nám do redakční pošty dorazily, jsme vylosovali čtenářku Eriku Nagyovou, která získává dvě volné vstupenky na dnešní koncert od 17 hodin. Blahopřejeme!

Pokud jste nevyhráli a přesto byste rádi na vystoupení Lucie Bílé dorazili, několik lístků na odpolední koncert je ještě k mání. K zakoupení budou v DK Metropol před začátkem koncertu.

 


 

Kam dál?

Zimní párty u Sportovky ve stanu. To chceš!

pátek, 21. prosince 2012, 09:30

Zima dlouhá. Do Majálesu, tedy pořádné venkovní party, daleko. Jenže! To by v Budějcích nesměli být tak vynalézaví lidé, kteří se...

Zaplněná Malá scéna sledovala hudební výlet do minulosti

čtvrtek, 20. prosince 2012, 20:05

Budějcká taneční skupina Budside Crew se po minulých úspěších s akcemi Nejsi sám a Svoboda není sen, pořádané tehdy ještě ve...

Hodina slávy představuje pěvecké i divadelní sbory

středa, 19. prosince 2012, 15:48

Budějovický Advent na náměstí Přemysla Otakara II. je nabitý akcemi. Jednou z nich je také ČEZ Hodina slávy. Je to soutěž nejen...

FOTOREPORT: Náměstím zněly hity Petra Koláře

neděle, 16. prosince 2012, 18:13

Součástí programu Budějovického adventu byl koncert známého zpěváka, budějckého rodáka Petra Koláře.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.