Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Zatančete si společně s úspěšnými olympioniky

 
středa, 5. února 2014, 09:28

Chcete se osobně setkat s bývalou sportovní gymnastkou Věrou Čáslavskou, atletkou Danou Zátopkovou nebo volejbalistou Pavlem Schenkem? Jedinečnou příležitost budete mít v sobotu od 20 hodin v DK Metropol, kde se uskuteční jubilejní desátý ročník Sportovního plesu.

Akce spolupořádaná Českým olympijským výborem s účastí bývalých olympioniků a sportovních legend bude mít tu pravou atmosféru, protože se uskuteční den po slavnostním zahájení XXII. zimních olympijských her v ruském Soči.

K tanci a poslechu zahraje kapela City CB, program zpestří předtančení a vstupy talentovaných sportovců. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Vstupenky v ceně 250 Kč jsou v předprodeji Metropolu a budou v prodeji i před začátkem plesu. Díky Budějcké Drbně ale můžete na Sportovní ples vyrazit úplně zadarmo.

Soutěž o vstupenky

Jeden vylosovaný čtenář, který prostřednictvím formuláře správně zodpoví do pátečního poledne následující otázku, vyhraje dvě volné vstupenky.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Věra Čáslavská vyhrála celkem sedm zlatých olympijských medailí. Správně tedy je možnost B.

Dvě volné vstupenky na dnešní Sportovní ples vyhrála čtenářka Jitka Zemanová. Blahopřejeme!

Foto: Ron Kroon / Anefo

 


 

Kam dál?

Nejhlučnější z tichých zahrají dnes ve Slavii

pátek, 31. ledna 2014, 09:44

Líný kvartet a ONI, dva zástupci českobudějovické scény, vystoupí dnes večer v Café klubu Slavie. Zkušení hudebníci zahrají se...

RECENZE: Vejška nemá vejšku, ale dobré herce a hudbu

úterý, 28. ledna 2014, 15:24

Volné pokračování kultovního snímku Gympl od režiséra Tomáše Vorla pokračuje ve vyprávění o přátelství Petra Kocourka (Tomáše...

FOTOREPORT: Akademici plesali již pojednadvacáté

neděle, 26. ledna 2014, 20:38

Letošní sezona společenských plesů jede na plné obrátky! Páteční večer patřil v českobudějovickém Domu kultury Metropol jednomu z...

Mádl o hrdinech Vejšky: „Děti, které potřebují přes držku“

neděle, 26. ledna 2014, 12:12

Na plátnech kin se v minulých dnech objevil zbrusu nový český film od režiséra Tomáše Vorla. Slavnostní premiéru Vejšky v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.