Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči Dynama

 
čtvrtek, 29. března 2012, 20:29

Ve čtvrtek uvedlo budějcké multikino CineStar v oficiální premiéře nový český film z fotbalového prostředí Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka. S Budějckou Drbnou jste už mohli soutěžit o vstupenky na předpremiéru, nyní vám nabízí možnost shlédnout snímek v pátek večer za účasti hráčů prvoligového Dynama.

Svoje odpovědi na následující otázku pište na známou adresu redakce@budejckadrbna.cz až do páteční 14. hodiny odpolední. Poté ze všech správných e-mailů Budějcká Drbna vylosuje jednoho čtenáře, který bude moci do kina vyrazit zadarmo – získá totiž dva volné lupeny.

Kolik dílů má seriál Okresní přebor?

A) 12
B) 16
C) 20

Všechny vstupenky na představení budou slosovatelné. Diváci, na které se usměje štěstí, získají fotbalové suvenýry Dynama České Budějovice. Po skončení promítání proběhne autogramiáda a beseda s hráči.

 


 

Kam dál?

Holanďan rozvíří prach tanečního prostoru Kredance

čtvrtek, 29. března 2012, 17:56

Už v sobotu budete mít jedinečnou možnost vrátit se zase na chvíli do doby, kdy v módě byla jednoduchá elegance podtrhnutá...

Jarda Kužel s Ádou Větvičkou přivezli Okresní přebor

pondělí, 26. března 2012, 11:30

Delegace tvůrců nové české komedie Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka dorazila v neděli večer do budějckého multikina...

Dotkněte se historie, lákala Jihočeská vědecká knihovna

neděle, 25. března 2012, 13:32

Výstava pěti mimořádných děl, ze kterých by si každý milovník historie a literatury, ale nejen on, vybral to své, se uskutečnila...

Krása orchidejí v Metropolu doslova vyráží dech

sobota, 24. března 2012, 15:50

Výstavní prostory kulturního domu Metropol se proměnily v barevnou záplavu tropických rostlin. V pátek 23. března tam začal 13....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.