Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte lupen na PSH a Monkey Business!

 
čtvrtek, 26. dubna 2012, 11:05

Unikátní turné PSH a Monkey Business se přehouplo do druhé poloviny a pomalu se blíží ke svému závěru. Jednou z posledních zastávek tohoto netradičního hudebního uskupení budou dnes večer České Budějovice. V Klubu Gerbera vystoupí obě kapely ve 20 hodin. A Budějcká Drbna má pro své čtenáře jeden volňásek!

Do 14. hodiny odpolední pište svoje tipy na známou mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz. Následně Budějcká Drbna vylosuje jednoho čtenáře, který odpoví správně, a ten získá jednu volnou vstupenku na dnešní koncert.

V jakém roce vznikla kapela Monkey Business?

A) 1993
B) 1999
C) 2003

Do zprávy uveďte svoje jméno a telefonický kontakt. Vítěze budeme kontaktovat SMS zprávou, jeho jméno uveřejníme i tady.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správně je možnost B. Kapela Monkey Business vznikla v roce 1999.

Vítězkou soutěže se stává Petra Vaněčková. Blahopřejeme!

Foto: BeeBee (Jagermeister)

 


 

Kam dál?

Do Café Klubu Slavie vtrhne Vltava! Vyhrajte vstupenky

středa, 25. dubna 2012, 13:00

Uplynuly již dva roky od doby, kdy česká hudební scéna zažila návrat jedné z nejoriginálnějších tuzemských kapel. Skupina Vltava...

Troška bude u Budějc točit novou komedii Babovřesky

středa, 25. dubna 2012, 12:17

Už 22. května začne scénárista a režisér Zdeněk Troška v jižních Čechách natáčet nový film Babovřesky ... aneb z dopisu venkovské...

V Horké Vaně se na ruském večeru podával boršč

úterý, 24. dubna 2012, 08:03

Horká Vana byla zase jednou naplněna až po okraj kulturními nadšenci a příznivci východní kultury. Konal se tam ruský večer,...

PSH a Monkey Business vyráží do Českých Budějovic

pondělí, 23. dubna 2012, 09:12

Myslíme, že už není třeba zdůrazňovat, jaký rozruch na hudební scéně způsobilo společné turné PSH a Monkey Business. Tyto kapely...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.