Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!

 
čtvrtek, 24. listopadu 2011, 12:48

Dnes večer vypukne v 19:30 hodin v Pavilonu T budějckého Výstaviště vpravdě bombastická akce, o níž vás Budějcká Drbna jako její mediální partner v minulých dnech podrobně informovala.

Pro ty z vás, kteří uvedený článek omylem přehlédli připomínáme, že se zde v rámci Benefiční přehlídky na podporu Nadace Terezy Maxové stanou ze známých osobností manekýnky a manekýni, předvádějící výrobky známých světových značek.

A o které osobnosti našeho kulturního a společenského života se bude konkrétně jednat? Namátkou uvádíme například Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou, či Muže roku 2011 Martina Gardavského. Přehlídku zpestří svým vystoupením zpěváci Ondřej Ruml, Klára Výtisková se skupinou Toxique, nebo akrobatická dvojice Dae Men.

Bude toho ovšem rozhodně víc a vy můžete být zdarma u toho! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, určenou registrovaným čtenářům našeho portálu. Otázka zní:

Kdo bude celou akci moderovat?

Vítězem, který si odnese 2 lístky na tuto velkolepou akci se stane ten, kdo nejdříve odpoví na výše uvedenou otázku v komentářích pod tímto článkem. Pozor, neplatí odpovědi napsané na Facebook plugin.

Napsal Hawky
 


 

Kam dál?

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 11:22

Čtyři pódia, tři kluby a skoro třicet koncertů. To všechno během jediného večera! Už v pátek ožijí Budějce třetím ročníkem...

Hledají se svědci závažného násilného tr. činu

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 10:44

Přestože se násilný trestný čin nestal ve spádové oblasti o které chce informovat čtenáře Budějcká Drbna, věnujte prosím...

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

středa, 23. listopadu 2011, 22:09

Slavnostním zahájením začala ve středu 23. listopadu v areálu českobudějovického výstaviště už 17. ročník největší přehlídky...

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

středa, 23. listopadu 2011, 13:44

Kapela Tata Bojs představí své nové album Ležatá osmička i v Českých Budějovicích 26. listopadu 2011 na jediné jihočeské zastávce...

 

Komentáře

Ivana Marešová
Ivana Marešová

Roman Vojtek a Gábina Partyšová ;)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:19
 
 
Kateřina Mocová
Kateřina Mocová

děkuji :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:19
 
 
Bezedný Frank
Bezedný Frank

Gratulujem Kačce k výhře. Buď na mailu :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:16
 
 
Kateřina Mocová
Kateřina Mocová

Gabina Partysova a Roman Vojtek :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 15:10
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.