Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Miro Žbirka přijede s unikátním video turné

 
úterý, 11. listopadu 2014, 19:42

Po třech letech se rozjel Miro Žbirka, muzikantská osobnost československé populární hudby, po českých městech, aby se svým posluchačům představil s unikátním projektem Vánoční Best of Video Tour. Jihočeské vystoupení se uskuteční ve čtvrtek od 19:00 ve společenském sále DK Metropol.

Turné je provázané s novým DVD Mira Žbirky, které přinese kompletní soubor všech jeho videoklipů, včetně dvou hudebních filmů a archivních nahrávek Slovenské televize. A inspiraci pro unikátní videoprojekce čerpá Vánoční Best of Video Tour právě z těchto klipů.

Každý koncert bude jedinečný, ať už se uskuteční kdekoliv. Každý návštěvník bude přítomen křtu zmiňovaného dvoj DVD The Best of Video. Jak bude křest probíhat, ale zatím zůstává pod pokličkou a zároveň je to i důvod, proč na koncert přijít.

„Kromě těch nejznámějších videoklipů představím i málo známé záběry a exkluzivní informace z pozadí natáčení klipů. Musím přiznat, že tento projekt se rodí již delší dobu a dávám si na něm hodně záležet. Věřím, že i diváci koncertů to ocení,“ říká Miro Žbirka, jenž naposledy objížděl republiku s turné Symphonic Tour před třemi lety.

Soutěž o vstupenky

Na koncert Mira Žbirky zbývají poslední vstupenky, které se pohybují v cenové relaci od 500 do 790 Kč. Pokud chcete pokusit štěstí a lístky vyhrát, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou.

Dva čtenáři, kteří do středečního poledne správně zodpoví otázku prostřednictvím formuláře a následně budou vylosováni, získají po dvou volných lupenech.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Miro Žbirka používá přezdívku Meky. Správně je tedy možnost B.

Po dvou volných vstupech na čtvrteční koncert vyhráli čtenáři Lukáš Tychl a Lenka Maurerová. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Vyvrcholením oslav 25 let svobody bude festival na náměstí

pondělí, 10. listopadu 2014, 12:17

Čtvrtstoletí od sametové revoluce oslaví během listopadu i Budějčáci. Rozmanitý program nabídne divadlo, besedu či výstavy....

Mnohé památky v zimě neodpočívají. Naopak

neděle, 9. listopadu 2014, 14:58

Ačkoliv hlavní turistická sezóna již skončila, neznamená to, že musíte do příštího jara sedět doma. Mnohé historické památky...

Kamil Střihavka zahraje ve Slavii s Leaders

neděle, 9. listopadu 2014, 13:59

Už více než dvacet let platí Kamil Střihavka za jednoho z nejlepších zpěváků v Čechách. Hvězdné trio BSP, metalový Motorband,...

RECENZE: Interstellar je pouze slušný blockbuster. Bohužel

sobota, 8. listopadu 2014, 14:06

Člověk by neměl mít přehnaná očekávání... Jenomže v případě Interstellaru bylo těžké se tomu ubránit. Mnoho lidí nový Nolanův...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.