Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Metropol láká na Dětský maškarní karneval

 
sobota, 19. ledna 2013, 12:50

Nedělní odpoledne bude v budějckém Domu kultury Metropol patřit tradičnímu dětskému maškarnímu karnevalu. Chystáte se tam vyrazit? S Budějckou Drbnou můžete vyhrát čtyři volné vstupenky!

Akcí, která začíná v půl třetí ve společenském sále, bude provázet oblíbená dvojice Pavla a Monika. Na účastníky karnevalu čeká velký taneční rej pro dětské tanečníky, soutěže, hry a hlavně sladké odměny pro všechny.

Cena vstupenky je 80 korun, pokud ale odpovíte správně na následující otázku a usměje se na vás štěstí, nebudete muset platit nic. Dva vylosovaní čtenáři získají po dvou lístcích.

Na jakém náměstí se DK Metropol nachází?

A) Mariánském
B) Senovážném
C) Piaristickém

Odpovědi očekáváme do dnešní 18. hodiny na e-mailové adrese redakce@budejckadrbna.cz. Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

DK Metropol se nachází na Senovážném náměstí. Správně tedy byla možnost B.

Po dvou vstupenkách na zítřejší maškarní karneval vyhrály čtenářky Štěpánka Zlámalová a Alena Vrátná. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Rejnok by mohl v březnu získat územní rozhodnutí

čtvrtek, 17. ledna 2013, 13:41

Práce na stavbě Koncertního a kongresového centra Antonína Dvořáka v Českých Budějovicích, které ve tvaru rejnoka navrhl zesnulý...

Budějckou DNB scénu ve Slavii nakopne Philip TBC

pondělí, 14. ledna 2013, 19:55

Nastal čas na další Gangster Trippin! Ze stáje shadowbox dorazí do Budějc na Let It Roll Winter Warm-Up legendární DJ a producent...

Na novou podobu točny Budějce vyhlásí soutěž

pondělí, 14. ledna 2013, 09:21

Město České Budějovice vyhlásí architektonickou soutěž na novou podobu plenérového divadla v zahradě českokrumlovského zámku....

Počet zaměstnanců se po reorganizaci NPÚ nezmění

neděle, 13. ledna 2013, 11:45

Počet zaměstnanců se po reorganizaci Národního památkového ústavu na jihu Čech, v západních Čechách a na Vysočině nezmění....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.