Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Loučení s létem na Holkově pod taktovkou Kissu

 
středa, 4. září 2013, 13:00

Už je to tradice. Když prázdniny skončí a začne škola, jde se ještě jednou zapomenout na školní a pracovní povinnosti do Holkova, kde se do pořádné párty zapojí celý moderátorský tým rádia Kiss Jižní Čechy a především Kissáci, kterých na této akci uvidíte pokaždé neskutečné množství.

Tuto sobotu od 20 hodin se při Kiss Party Live na Holkově můžete těšit kromě všech moderátorů na zpěvačku Mistu, vystoupí také Leila & Mr. Lemonde a Reginald & Mio. Chybět nebude ani závěrečný ohňostroj. Jako bonus je připravena lasershow, LED stěna a pouťové atrakce.

Pokud se na Holkov chystáte, rozhodně nemusíte mít strach, že se tam nevejdete. Kapacita letního parketu bude navýšena na dvojnásobek!

„Loučení s létem na Holkově už pošesté pořádá rádio Kiss Jižní Čechy. První ročník navštívilo 500 lidí, ty poslední přes tři tisíce! Letos vygraduje úplně všechno - luxusní stage, dance music všech žánrů, hosté, ohňostroj a dokonce se na akci objeví tým VIP zpráv z TV Prima. To všechno jenom za stovku vstupného!“ zve na Holkov čtenáře programový ředitel rádia Kiss Jižní Čechy Roman Anděl.

Budějcká Drbna vám přináší soutěž o volné vstupenky. Do pátečního poledne pište na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců půjde na sobotní akci zadarmo.

Jak se jmenuje moderátor Coco Jambo vlastním jménem?

A) Jindřich Švejda
B) Lukáš Černý
C) Václav Votava

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Moderátor Coco Jambo je vlastním jménem Jindřich Švejda. Správně je tedy možnost A.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Jana Piterková, Lukáš Tomášek, Simona Berková, Klára Čtveráčková, Lenka Mašková a Bohumil Rameš. Blahopřejeme!

Foto: Wmk Servis

 


 

Kam dál?

Výstava na radnici upozorní na významné jihočeské stavby

středa, 4. září 2013, 09:21

Ve výstavní síni budějcké radnice začne ve čtvrtek výstava Známá neznámá o jihočeské architektuře 20. století. Představí...

Samson Lenk a Hop Trop zahrají na dvoře minipivovaru

pondělí, 2. září 2013, 13:34

Amazonka, Tři kříže, Obchodník s deštěm, Vodácká holka, Už to nenapravím - nejznámější, známé i méně známé písničky zazní tento...

Pouliční slavnost v Krajinské láká stovky Budějčáků

sobota, 31. srpna 2013, 07:20

Krajinská ulice se na poslední srpnové dny proměnila v živý park. Díky festivalu Město lidem / lidé městu, který během tohoto...

SOUTĚŽ: Sobotní Slavnosti těstovin lákají do Boršova

pátek, 30. srpna 2013, 08:56

Již zítra se v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou koná třetí ročník Slavností těstovin. Pro malé i velké návštěvníky je...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.