Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Letní parket na Holkově rozezní tóny Čechomoru

 
středa, 22. srpna 2012, 21:26

Už tento pátek zavítá na holkovský Letní parket Čechomor, folkrocková kapela hrající české, moravské, slezské a slovenské lidové písně. Populární parta muzikantů přijede na jih Čech v rámci turné Čechomor Kooperativa Tour 2012. Na koncert, který začíná ve 20 hodin, má pro vás Budějcká Drbna připraveny čtyři volné vstupenky.

Kromě zakladatele Čechomoru, kytaristy Františka Černého, na Holkově uvidíte a uslyšíte houslistu Karla Holase, na violoncello zahraje Michal Pavlík, za bicí usedne Patrik Sas, harmonika, trubka a flétna jsou dominantou Radka Pobořila, autorem tónů z doprovodné kytary bude Michael Vašíček a kontrabas rozezní Taras Voloshchuk.

Pokud si chcete tento koncert užít na živo i vy, zapojte se do naší soutěž. Budějcká Drbna vám nabízí čtyři volné vstupenky, které si mezi sebe rozdělí dva vylosovaní čtenáři, od nichž do e-mailové schránky redakce@budejckadrbna.cz obdržíme správnou odpověď na následující otázku.

Znáte úplně první název kapely Čechomor?

A) Československý mor
B) Proměny
C) I. Českomoravská nezávislá hudební společnost

Vaše odpovědi očekáváme v redakční poště do pátečního poledne. Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Areál letního parketu bude otevřen již od 19 hodin, koncert začne o hodinu později.

Místa předprodeje vstupenek
  • Holkov: Restaurace U Koňské dráhy
  • České Budějovice: Music Center - prodejna CD na Náměstí Přemysla Otakara II.
  • Český Krumlov: Kancelář zájezdů Shuttlebus a půjčovna raftů na rohu ulic Linecká a Horská (vedle okresního soudu)
  • www.ticketstream.cz: Čechomor Kooperativa Tour 2012a holkovský koncert získali čtenáři Michal Heřman a Vlastík Švík. Blahopřejeme!
SOUTĚŽ SKONČILA

Úplně první název skupiny Čechomor byl I. Českomoravská nezávislá hudební společnost. Správně je tedy možnost C.

Po dvou volných lupenech získaly čtenářky Jana Papoušková a Stanislava Kůzlová. Blahopřejeme!

Foto: www.cechomor.cz

 


 

Kam dál?

Stateční rytíři budou v sobotu dobývat hrad Slamburk

středa, 22. srpna 2012, 09:13

Žáku Nováku, kdy se konala bitva o Slamburk? Nevíš? Tak čti! Bitva u Chlumce 1126, bitva u Lipan 1434, bitva na Bílé hoře 1620,...

Výtvory dětí z příměstského tábora uvidíte na výstavě

neděle, 19. srpna 2012, 13:31

Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou ve spolupráci s výtvarným ateliérem Barevný kolo v Českých Budějovicích nabídla...

Na elektronickou hudbu se bude v centru trsat až do rána

sobota, 18. srpna 2012, 10:58

Ti nejlepší DJ´s z jihu Čech, včetně velmistra DNB mejdanů a pořadatele festivalu Let it Roll Bifida Aktifa, zahrají na dnešním...

Galerie Na dvorku přivítala tradiční řemesla

pátek, 17. srpna 2012, 15:27

Projíždím na kole městem, je horko a já přemýšlím, kam se schovám před dotěrným sluncem. Najednou si vzpomenu, že se v Galerii Na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.