Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Jan Budař vystoupí dnes večer ve Velbloudu

 
čtvrtek, 7. listopadu 2013, 10:58

Jan Budař patří k výrazným osobnostem současného českého kulturního života. Do širokého povědomí veřejnosti se dostal v roce 2003 svým bravurním hereckým výkonem ve filmu Nuda v Brně a od té doby se jeho jméno objevuje v mnoha úspěšných počinech všech uměleckých směrů.

Jeho herecká kariéra čítá filmy jako Horem pádem, Václav či Vratné lahve, za které také získal prestižní ocenění Český lev. Vedle úspěšné herecké dráhy je Jan Budař zároveň uznávaný režisér, scénárista a v neposlední řadě vynikající hudebník.

Pravidelně vystupuje a nahrává desky se svou doprovodnou skupinou Eliščin Band a věnuje se také sólovému akustickému projektu, ve kterém vystupuje pouze v doprovodu vynikajícího kytaristy Romana Jedličky.

Koncerty tohoto dua jsou komornější a dávají větší prostor i dalším Budařovým aktivitám. Nejedná se tedy jen o klasické hudební vystoupení, ale o pestrobarevnou ukázku celé tvorby tohoto umělce.

A právě na tento „koncert, který stojí za to i vidět“ se můžete těšit již dnes od 19 hodin v českobudějovickém klubu Mighty Bar Velbloud. Vstupné na místě stojí 280 Kč, pokud se ovšem zapojíte do naší soutěže, můžete vyrazit úplně zadarmo!

Blesková soutěž Budějcké Drbny bude probíhat do dnešní 15. hodiny odpolední. Na e-mailové adrese soutez@budejckadrbna.cz očekáváme vaše odpovědi na následující otázku. Dva šťastlivci získají každý po jedné vstupence.

V jakém roce se Jan Budař narodil?

A) 1972
B) 1974
C) 1977

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Jan Budař se narodil v roce 1977. Správně tedy je možnost C.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenářky Petra Rodková a Alena Bočková. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Rudoarmějci do Budějc nepřijedou. Českou tour zrušili

úterý, 5. listopadu 2013, 20:53

Kdo se těšil na koncert Rudoarmějců, má smůlu. Pořadatelé velmi nenápadně zrušili tour, která měla během měsíce navštívit devět...

FOTO: Lucie Bílá velkolepou show ohromila Budějčáky

úterý, 5. listopadu 2013, 12:54

Černobílé turné 2013 zakončila patnáctinásobná vítězka ankety Český slavík v kategorii zpěvačka Lucie Bílá velkolepým koncertem v...

Do divadla plynou další miliony z městské kasy

úterý, 5. listopadu 2013, 08:14

Návštěvníci Jihočeského divadla se mohou v sezoně 2014/2015 dočkají několika novinek - studiové scény, odpočinkové zóny s...

Budějce se promění v centrum Orientu

sobota, 2. listopadu 2013, 12:59

Show must go on! Tento známý text písně Freddieho Mercuryho ze skupiny Queen se dá použít i v případě českobudějovické taneční...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.