Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Holkovem bude dunět živá párty Evropy 2

 
středa, 14. srpna 2013, 10:06

Roadshow Evropy 2 míří na jih Čech. Už v pátek se o zábavu na Letním parketu Holkov u Velešína postarají populární moderátoři Libor Bouček, Nasty, Iva Vavřínová a Zorka Hejdová. Těšte na laserovou show, soutěže o hodnotné ceny a hlavně pořádnej mejdan!

Evropa 2 Live Puschkin Tour na Holkově začne ve 20 hodin. Pařit se bude na taneční muziku v podání Djs Martina Hovorky a Lucase až do rána. Akce se koná za každého počasí.

Pokud chcete ušetřit 150 korun za vstup a dát si místo toho nějaký ten drink, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou o volné vstupenky.

Do páteční 8. hodiny ranní pište na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců půjde na páteční akci zadarmo!

Dopolední pořad na Evropě 2 se jmenuje?

A) Refresh
B) Vyber si na maXXimum
C) Afterparty

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dopolední pořad na Evropě 2 se jmenuje Afterparty. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Lenka Přibylová, Denisa Lagronová, Vojtěch Šimek, Andrea Wildová, Pavel Čermák a Dušan Prášil. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Šťavnaté beaty osvěží festival Central Park Slavie

úterý, 13. srpna 2013, 16:44

Tento týden pokračuje v prostoru letní scény Kulturního domu Slavie multižánrový festival Central Park Slavie. V červenci diváci...

Brazilský jazzman přilákal na Piarisťák tisícovku lidí

pondělí, 12. srpna 2013, 13:43

V rámci Jihočeského jazzového festivalu, který se v Budějcích odehrál v závěru minulého týdne, vystoupil poprvé v České republice...

Jazzový festival představí hvězdy světového formátu

pátek, 9. srpna 2013, 07:50

Dva dny v Budějcích na Piaristickém náměstí a jeden podvečer na Masarykově náměstí v Třeboni. Stejně jako vloni jeden z hlavních...

Vtipná komedie zvítězila nad dusnem v divadle

středa, 31. července 2013, 19:19

I divadelníci mívají letní prázdniny nebo opouštějí kamenná divadla a vystupují pod širým nebem. Není se čemu divit, protože...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.