Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Čtvrteční večer rozproudí Děda Mládek Illegal Band

 
středa, 29. února 2012, 12:30

Máte rádi muziku Ivana Mládka? Baví vás ji poslouchat ve velmi osobitém a netradičním pojetí? Chcete si o jeden den zkrátit čekání na víkend nějakou příjemnou společnou akcí v centru Budějc? Odpověděli jste na všechny tři otázky ano? V tom případě si ve čtvrtek zajděte do Modrých dveří, kde bude od 20 hodin hrát kapela Děda Mládek Illegal Band.

Do Budějc přiveze Marcel „Mersí“ Marek svoji kapelu, která se už před lety proslavila přezpívanými hity známého muzikanta a baviče Ivana Mládka. Vzpomeňme třeba pecky jako je Jožin z bažin, Hlásná Třebáň, Jez, Rychlík jede do Prahy nebo Linda.

Po úspěchu z minulého týdne, kdy se čtenáři Budějcké Drbny o volné vstupenky na koncert HE bandu málem poprali, můžete lístky vyhrát i tentokrát. Stačí správně odpovědět na následující otázku, Budějcká Drbna ve čtvrtek vylosuje dva, kteří odpověděli správně, a ty odmění jednou vstupenkou na koncert Děda Mládek Illegal Bandu.

Na jaký nástroj hraje frontman kapely Mersí?

A) trubka
B) klávesy
C) činýlek

Odpovědi posílejte na adresu redakce@budejckadrbna.cz až do čtvrtečního poledne. Výherce vstupenek na koncert v Modrých dveřích budeme včas informovat.

Foto: www.dedamladek.cz

 


 

Kam dál?

Black & White: Plesání s Jihočeskou hospodářskou komorou

úterý, 28. února 2012, 12:56

V pátek 24. února se prostory ArtIGY zaplnily hosty prvního společenského plesu Jihočeské hospodářské komory – Oblastní...

FOTO: Populární HE band otevřel Modrý dveře

pátek, 24. února 2012, 16:00

Když vystoupila budějcká reggae a funky kapela HE band v Modrých dveřích naposledy, bylo z toho velké pozdvižení. Od té doby...

SOUTĚŽ: Komedie Básník a kočka rozesměje Metropol

čtvrtek, 23. února 2012, 12:03

Divadelní sál budějckého KD Metropol bude v úterý 28. února od 19 hodin hostit pražskou Divadelní společnost Háta, která v...

Koncert Žalmana: Víno a dobří lidé jsou krásná inspirace

čtvrtek, 23. února 2012, 08:06

Úžasné prostory prvního patra Vinárny Solnice zalily v pondělí 20. února libé tóny kytary Pavla Žalmana Lohonky a jeho hostí....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.