Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Boží hod s Leošem Marešem v Lucerně

 
středa, 25. prosince 2013, 09:35

Již dnes přijede do Budějc známý moderátor a také zpěvák Leoš Mareš. Každý, kterému už bylo 17 let, je o desáté hodiny večerní srdečně zván do Lucerny, která je s kapacitou 1200 lidí největší diskotékou ve městě. Díky Budějcké Drbně můžete na akci vyhrát pět volných vstupenek.

„Souhlasím s tím, že dnešní doba je podstatně těžší, než tomu bývalo dřív. O to víc si podle mého názoru lidé chtějí život užít, a proto není možné, aby dřívější centrum zábavy bylo dnes prázdné. Když jsou u marketů plná parkoviště, proč by nemohla být plná Lucerna?“ představuje svou filozofii manažer Lucerny Míra Černý.

Sám se totiž často setkává s názorem, že Lucerna není náměstí a nedá se naplnit. „Argumentují, že je špatná doba a lidé nemají peníze. Chytil jsem se ale myšlenky, že ‚všechno na světě jde‘ a jsem přesvědčen, že když něco fungovalo dřív, musí to fungovat i dnes,“ dodává Černý.

Sám proto spoléhá na daný program, přesný datum, dobrou informovanost veřejnosti a především životně důležitou potřebu společnosti - zábavu. „Dnešní párty s Leošem Marešem je pro mě takový test. Pokud bude úspěšný, rozhodně to není poslední akce, kterou jsem pro Budějčáky schopen uspořádat. Věřím, že Lucerna bude praskat ve švech!“ zmiňuje manažer Lucerny.

Leoš Mareš společně s Ivo Apfelem odstartují svou párty ve 22 hodin. Lístek stojí 120 Kč.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát pět vstupenek, které si mezi sebe rozdělí pět čtenářů. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do dnešní 16. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Leoš Mareš moderuje ranní show na Evropě 2. Správě tedy je možnost C.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Adéla Vithová, Klára Kožešníková, Josef Klauda, Martin Špelina a Dominika Kašparová. Blahopřejeme!

Foto: www.leosmares.cz

 


 

Kam dál?

Před lety vykročili novou pekelnou cestou, nyní sklízí ovace

sobota, 21. prosince 2013, 09:38

Čertovská tradice v Nových Hradech započala na začátku 80. let minulého století. Také letos v úvodu prosince se v srdci...

FOTO: Živý betlém navodil vánoční atmosféru

pátek, 20. prosince 2013, 21:03

Jedním z vrcholů Budějovického adventu bylo páteční živé představení betlémského příběhu, které si na svá bedra opět vzali...

Na Piaristickém náměstí dnes uvidíte Živý betlém

pátek, 20. prosince 2013, 10:35

Vánoce klepají na dveře a letošní Budějovický advent se tak blíží do úplného závěru. Jedním z vrcholů kulturního programu ve...

Legenda českého death metalu zahraje ve Velbloudu

čtvrtek, 19. prosince 2013, 15:11

Tento týden v pátek budou v budějckém klubu Mighty Baru Velbloud slavit všichni příznivci tvrdé hudby. Důvod k oslavě nebudou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.