Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Somersby Gangster Trippin‘ přivítá světové hvězdy

 
středa, 16. října 2013, 19:03

Ultimátní mejdan Gangster Trippin‘ (GT) je opět tady. Tentokrát v zatím největším balení v historii. Je zvykem, že se na GT objevují hvězdy jak světového, tak tuzemského drum&bassu, ale nyní je v edici Somersby Gangster Trippin postaráno o skutečně našláplý line-up.

V budějcké Slavii totiž v pátek 25. října vystoupí anglická hvězda ze stáje Hospital Records - SIGMA/UK/. Jako druhý gangster z Anglie přijal pozvání podle nás nejlepší d&b DJ světa A.M.C/UK/!

Tak to sesumírujeme? Dva TOP angličtí headlineři. Dva čeští headlineři. Dvě stage - Somersby Ganster Trippin stage, Therapy Sessions WarmUp stage. Celkem čtrnáct DJ’s. Totálně našlapanej zvuk značky d&b sound! Devět hodin totálního mejdanu! To jde, ne?

PlagošA teď popořadě. V rámci akce budou dvě stage. Rozdělené na Somersby GT a Therapy Sessions WarmUp stage. Na první z nich bude znít liquid d&b, melodické tracky, komerčnější pojetí. Na Therapy bude ostřejší nálada. Od neura přes techstep, darkstep až crosbreed!

Čtrnáct DJ’s? Jasně. Jak už zaznělo, pozvání přijaly dvě světové hvězdy drum&bassu SIGMA /Hospital Records, UKF, Viper/ a A.M.C /Titan Records/. Hvězdy, které hrají po celém světě pro několikatisícové publikum a vydávají tracky, které všichni znáte. Tak třeba SIGMA je s DJem Freshem autorem notoricky známé pecky ze všech médií s názvem Lassitude! Několikamilionové zhlédnutí klipů na Youtube je pro ně denním úspěchem.

Na Therapy Sessions WarmUp stage jsme pozvali dvě tuzemské hvězdy. Hudebně tvrdšího z nich představuje DJ SHMIDOO, který se s publikem opravdu nemazlí. Jako druhý je to DJ FLUX, několikanásobný mistr ČR v djingu, účastník MS v djingu!

Jako kvalitní a nezbytný support jsme naverbovali jihočeské ostřílené matadory. Za crew Gangster Trippin‘ nesmí chybět DJ HELLSMITH! Z Bubblebeatz.cz pro všechny dobře známý řezník DJ HANZALL!

Pozvání přijaly také táborské legendy Johny Player a Tao Maffa! Dál se představí oldschooleři Tubus a Thinngy, lamač dívčích srdcí Sergi, nekompromisní, přesný a hlavně šílený doktor M4D.doc a energií našláplé duo Dirty Boy a Brock!

No, je se na co těšit. Kapacita je díky spojení DK Slavie a Café klubu Slavie obří. Na mejdan se vás vejde kolem 1500. Takže žádný strachy, místa je dost!

Se uvidíme!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Jedenáctá Retroparty bude největší v historii

středa, 16. října 2013, 15:08

Jedna z nejoblíbenějších budějckých kulturních akcí mezi mladými návštěvníky je opět tady. Retroparty Live se nově uskuteční hned...

Kam míří budějcká kultura? Směr nalajnovali v Ostravě

úterý, 15. října 2013, 07:13

Přesně dva roky uplynuly od představení projektového záměru přípravy Strategického plánu rozvoje kultury v Českých Budějovicích,...

Za nádražím vznikne pod zemí kulturní centrum

neděle, 13. října 2013, 10:20

Celkem 427 metrů čtverečních, čtyři prostorné místnosti, strojovna, sociální zařízení, dva nouzové východy. Tak vypadá momentálně...

Sušené rybí maso poprvé k ochutnání na hrázi rybníka

pátek, 11. října 2013, 12:47

Budějcká Drbna zve o víkendu na dvě zajímavé akce, které se sice nekonají v regionu, na Třeboňsko to ale je coby kamenem dohodil....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.