Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Somersby Gangster Trippin: Pátek, drum and bassu svátek!

 
středa, 17. září 2014, 19:12

Nový školní rok začal a s ním přichází i první budějcký poprázdninový mejdlo! Somersby Gangster Trippin je tu zas a do 22:00 úplně zadarmo! Tentokráte přijala pozvání do Slavie nejlepší DNB Crew roku 2013 v České republice v DNB Awards - Drumbassterds v čele s DJem Volume Plus!

Drum and bassové šílenství pokračuje dalším dílem Gangster Trippin! Kdy? V pátek 19. září 2014. Kde? V Café klubu Slavie. Za kolik? Do 22 hodin zadarmo!

Toto „vydání“ bude více než unikátní. Pozvání od pořa-datele Gangster Trippin DJe HellSmitha přijala crew z Prahy, a to Drumbassterds! Jako hlavní hvězda za-hraje matador a hlava celé crew DJ Volume Plus!

Jeho sety vynikají především častými double dropy, dlouhými mixy a prokládáním pomocí třetího a čtvr-tého kanálu, takže tracky se jen sypou. Můžete se vždy těšit na kreativní set plný bass, vokálů a melodií podaných takovým způsobem, že nebudete nikdy chtít, aby přestal hrát.

Za pět let djingu si zahrál jak po boku celé české špičky, tak se zahraničními jmény, jako jsou Sub Focus (UK), A.M.C (UK), Sigma (UK), Smooth (SL), Sparfunk (UK), Mindscape (HU), Levela (UK), Zero-Method (HU), Kg (UK), B-Complex (SK) a mnoho dalších. Jeho settime je od půlnoci do půl druhé.

Záda mu bude krýt DJ Skáčko a Feela. V jejich setech uslyšíte spíš temnější skladby s basovou linkou, starší i novější neurofunk, jump up a v neposlední řadě klasický jungle, dnb 90. let. Nebrání se také drum and bassu s prvky reggae, ovšem občas zabrousí i do vokálovek s tanečním nábojem. Pro Gangster Trippin ale přislíbili připravení melodického setu a my se neskutečně těšíme!

No a za Budějce?! Tradičně organizátor akce DJ HellSmith, který se bude za gramcema nastartovaný hned po Volume Plus. Weed a Fury nakonec dostanou do ruky kladiva a pořádně vám nasekaj až do brzkých ranních hodin! Celou párty načne svým techo-house setem De la Casa, na kterého se obzvlášť těšíme, bude to lahoda pro ucho.

Repráky opět od mistra zvuku Honzíka Zvánovce a nebude chybět dolazená stage od Invisio.cz a video-mapping v podání mistra v oboru VJ Zero Cube z Invert Vjs Crew!

Lineup

20:00 - 21:30 De La Casa /tech-house set/
21:30 - 22:30 Feela
22:30 - 00:00 Skáčko
00:00 - 01:30 Volume Plus
01:30 - 03:00 HellSmith
03:00 - 05:00 Weed b2b Fury

Více informací naleznete na facebooku Gangster Trippin. O Drumbassterds si přečtěte na jejich webu.

Zdroj: Chilli Production s.r.o.

 


 

Kam dál?

Muzeum se po dvouleté rekonstrukci otevře veřejnosti

středa, 17. září 2014, 08:50

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích se v pondělí po dvouleté rekonstrukci opět otevře veřejnosti. Návštěvníci v něm letos...

Pusopis Barči Sedláčkové můžete vidět na výstavě

úterý, 16. září 2014, 11:17

Kresby, akvarely a další obrázky malované ústy, které vytváří dvanáctiletá Barbora Sedláčková z Českých Budějovic, si mohou nově...

Vítání prváků, největší akce pro studenty vysokých škol

neděle, 14. září 2014, 11:33

Studenti studentům - to je festival Vítání prváků 2014, který bude letos větší, lepší a poprvé pro všechny vysoké školy. Celý...

Festival nabídne expedici za slavnými lodními vraky

úterý, 9. září 2014, 09:06

Tento týden od čtvrtka do neděle se v Hluboké nad Vltavou uskuteční čtyřdenní Mezinárodní filmový festival Voda moře oceány 2014....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.