Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Slavie zve milovníky dobré hudby na koncert Eggnoise

 
čtvrtek, 23. ledna 2014, 13:22

Zítra, tedy v pátek 24. ledna od 21 hodin, vystoupí v Českých Budějovicích po dvouleté přestávce Eggnoise. Kapela, známá svou melodičností a jednoduchostí podání, se po minulých vyprodaných vystoupeních v Solnici do jihočeské metropole vyloženě těší.

Pro ty, kdo je znají, netřeba představovat, ale pro kapelou Eggnoise nepolíbené nám dovolte krátké ántré do jejich světa a vlastně pár slov o tom, kdo jsou.

Pražská skupina Eggnoise, která před dvěma lety přerušila koncertní činnost, se vrací na pódia a přichází s novou deskou. Album se jmenuje jednoduše 4, což odkazuje na pořadí alba a zároveň na film Svatá čtveřice Jana Hřebejka, ke kterému Eggnoise složili kompletní soundtrack, a z něhož pochází většina písní na albu včetně titulní skladby Něco se. Písně z filmu doplňují nové skladby s českými i anglickými texty, jako třeba koncertně velmi populární písně Houpacího koně a Anytime 8.
Jejich hudba se nedá zařadit jednoduše do jedné škatulky. Publikum provedou popem, jazzem či rockem.

Vstupenky na koncert jsou ještě k mání, a to v CBsystemu za 130 Kč nebo přímo na baru Café klubu Slavie za příznivější cenu 120 Kč. Na místě bude vstupné také za sto dvacet korun.

Tisková zpráva
Chilli Production s.r.o.

 


 

Kam dál?

Novým ředitelem Jihočeského muzea je František Štangl

středa, 22. ledna 2014, 19:37

Když v novém, tak kompletně. Tak by se dal shrnout vývoj na půdě Jihočeského muzea, které právě vstupuje do závěrečné fáze...

Vyprodaný Café klub Slavie se otřásal v základech

pondělí, 20. ledna 2014, 21:23

Minulý pátek dorazilo do Café klubu Slavie v rámci dalšího Somersby Gangster Trippin‘ neskutečných 750 drumandbassuchtivých...

RECENZE: Prachy, drogy, děvky... Vítejte na Wall Street!

pátek, 17. ledna 2014, 13:45

Stojí vám před barákem otlučená felda, v ledničce se chladí pivko v plastové dvoulitrovce, sex jste měli naposledy v létě a...

Nemocniční galerie poskytuje prostor jihočeským roubenkám

pátek, 17. ledna 2014, 12:00

Budějcká nemocnice ve spolupráci s Národním památkovým ústavem připravila unikátní výstavu nazvanou Dřevo v architektuře. Galerie...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.