Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Samson Lenk a Hop Trop zahrají na dvoře minipivovaru

 
pondělí, 2. září 2013, 13:34

Amazonka, Tři kříže, Obchodník s deštěm, Vodácká holka, Už to nenapravím - nejznámější, známé i méně známé písničky zazní tento pátek na Klubovém folkovém večeru v pivovarském dvoře 1. českobudějovického minipivovaru Kněžínek, který je součástí RKC Nové Dvory.

Byly krásné naše plány...

Ne plány minulé, ale budoucí. K takovým patří možnost setkat se s legendami české country - Jaroslavem Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop.

Ti zahrají a zapívají pod širým nebem, v příjemném prostředí pivovarského dvora, který je stejně jako Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory ve stylu selského statku pro právě tento koncert jako stvořený.

Organizátoři večera mají samozřejmě připravenou i alternativu pro případ horšího počasí, vnitřní prostory RKC jsou pro „hoptropáckou“ muziku stejně příznivé.

Jen tři kříže z bílýho kamení...

Kříže v RKC Nové Dvory nenajdete. Ale třeba křížky za každé pivo ano a dokonce si můžete sami určit jejich počet. Pivovarský dvůr totiž nabízí originální ležáky a kvasnicová piva z 1. českobudějovického minipivovaru.

Znalci ocení i možnost doplnit lahodný pěnivý mok něčím k zakousnutí - samozřejmě také ve stylu domácí české kuchyně.

Brum, brum, brum zazpíváme medvědům...

Ne, ani medvědi v minipivovaru nejsou - ale milovníci přírody nemusí zoufat, v těsné blízkosti RKC jsou Vrbenské rybníky, u kterých žije 80 druhů ptáků, 800 druhů motýlů a nechybí ani veverky, kuny a další savci, takže před zážitkem z muziky se lze přírodní procházkou naladit na pozitivní vlnu.

Já snad hned, když jsem se narodil, jsem na bludnej kámen šláp...

Bloudit při cestě za Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop netřeba. RKC Nové Dvory je u Haklových Dvorů a stalo se oblíbeným výletním cílem cyklistů a chodců nejen z Budějc.

Vstupenky na Klubový folkový večer se Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop, který se koná 6. září od 19 hodin v minipivovaru RKC Nové Dvory, můžete zakoupit v restauraci Life is Dream v budějcké Kněžské ulici nebo přímo v RKC Nové Dvory.

 


 

Kam dál?

Pouliční slavnost v Krajinské láká stovky Budějčáků

sobota, 31. srpna 2013, 07:20

Krajinská ulice se na poslední srpnové dny proměnila v živý park. Díky festivalu Město lidem / lidé městu, který během tohoto...

SOUTĚŽ: Sobotní Slavnosti těstovin lákají do Boršova

pátek, 30. srpna 2013, 08:56

Již zítra se v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou koná třetí ročník Slavností těstovin. Pro malé i velké návštěvníky je...

FOTO: Různobarevná katedrála, Černá věž jako maják

čtvrtek, 29. srpna 2013, 19:20

Díky festivalu Město lidem / lidé městu, který probíhá v ulicích Budějc, se některé památky v rámci interaktivní show představily...

Novými cestami v nedávných stopách do Vyššího Brodu

čtvrtek, 29. srpna 2013, 10:00

Kráčej znovu ve svých stopách, poutníku, a vrať se do míst, která tě zpátky svými tajemstvími a bohatstvím pro oči i duši vábí......

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.