Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Režisér Jiří Strach přijede do Budějc představit svůj film

 
čtvrtek, 12. dubna 2012, 22:06

Jihočeská premiéra zbrusu nového českého filmu Vrásky z lásky sice už dnes v českobudějovickém multikině CineStar proběhla, slavnostní promítání tento snímek však teprve čeká. Na páteční projekci od 19 hodin totiž dorazí sám režisér Jiří Strach.

Ten je známý nejen jako autor úspěšného filmu Anděl páně, ale má za sebou i několik hereckých výkonů. Vidět jste ho mohli například v jedné z hlavních rolí pohádky Lotrando a Zubejda.

Pokud si budete chtít s Jiřím Strachem o filmu, ve kterém dominují velké osobnosti české kinematografie Jiřina Bohdalová (80) a Radoslav Brzobohatý (79) – mimo jiné bývalí manželé – podebatovat, vydejte se večer do CineStaru. Budějcká Drbna dává svým čtenářům možnost si na toto představení vyhrát čtyři lístky.


 

Když správně odpovíte do páteční 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na známou adresu redakce@budejckadrbna.cz, budete mít štěstí a Drbnička vás vylosuje jako jednoho ze dvou čtenářů, získáte dvě volné vstupenky. Jinak si samozřejmě můžete svoje místo v multikině zamluvit.

Po kolika letech se J. Bohdalová a R. Brzobohatý sešli před kamerou?

A) 5
B) 15
C) 40

Stejně jako vždycky uveďte svoje jméno a nějaký kontakt, ať se s vámi v případě výhry můžeme spojit.

Foto: www.falcon.cz

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na dnešní koncert Petra Spáleného

čtvrtek, 12. dubna 2012, 08:38

Do společenského sálu DK Metropol dnes zavítá česká hudební legenda s originálním a velice příjemným hlasem. Petr Spálený v...

Vulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělce

středa, 11. dubna 2012, 07:35

Zajímavé a neobvyklé pojetí reality dvou umělců z Lucemburska v projektu nazvaném Toward the Event Horizon (K horizontu událostí)...

Hudba táborské kapely Peshata vás nabije energií

neděle, 8. dubna 2012, 18:43

Jeden z nejlepších koncertů, kterého se v poslední době Budějcká Drbna zúčastnila, se odehrál ve čtvrtek v Mighty Baru Velbloud....

Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!

čtvrtek, 5. dubna 2012, 19:30

Druhý koncert v rámci turné Letíme na Wenuši, které se koná u příležitosti vydání stejnojmenného alba, čeká v pátek populární...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.