Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Retro Party vypukne ve Slavii již tuto sobotu

 
čtvrtek, 1. května 2014, 11:35

Máte rádi staré dobré časy? V tom případě by vás mohla v sobotu zaujmout oblíbená Retro Party, která se uskuteční ve Slavii. Letošní novinkou a tahákem jsou dvě kapely, které zahrají v Highway 61. Z Bratislavy dorazí Walter Schnitzelsson a místní scénu bude reprezentovat Smutný Karel.

Organizátoři také vyslyšeli podněty od návštěvníků. Zařadili proto do programu Retro Love Songs, kdy se po živých koncertech budou hrát staré známé ploužáky, a to od 50. až do 90. let!

Jelikož se akce uskuteční i v Café Klubu Slavie, kde budou řádit retro DJ´s, budou obě místa propojena online streamem, aby lidé viděli, co se kde děje.

Na provizorním baru budou také k dispozici speciální retro drinky.

„Tak co na to říkáte? Připravte si další originální oblečky, pozvěte přátele a doražte na další nejlepší akci ve městě! Retroparty se bude konat již po třinácté,” vzkazují pořadatelé.

Soutěž o lístky

Na akci můžete vyrazit zcela zdarma! Stačí jen správně odpověď na následující otázku a čekat na slosování. Soutěž končí v pátek 2. května v 11 hodin. Tři lístky si rozeberou tři výherci.

Soutěž skončila. Lístky vyhráli: Vojtěch Nedvěd, Hana Dušová a Veronika Zoubková. Gratulujeme!!!

 


 

Kam dál?

Café klub Slavie přivítá Jiřího Schmitzera

úterý, 29. dubna 2014, 11:26

Již tuto středu zahrajte v českobudějovickém Café klubu Slavie legendární český herec a písničkář Jiří Schmitzer svůj výběr z alb...

V Muzeu koněspřežky otevřou novou expozici

pondělí, 28. dubna 2014, 19:12

Jihočeské muzeum otevře ve středu novou expozici v Muzeu koněspřežky v Českých Budějovicích. Partnerem dotovaného projektu...

Vihar rozpálil Fabriku! Zavzpomínalo se i na Age Of Storm

pondělí, 28. dubna 2014, 09:48

Pro ty, kteří se rádi rochní v budějckém metalovém undergroundu, to byla jistě nemalá událost. V budějcké Fabrice zaburácela...

Budějčtí bezdomovci se převlékali za bezdomovce

pátek, 25. dubna 2014, 12:00

Ještě dnes potrvá v Budějcích netradiční akce - festival Literatura (ne)žije. Na náměstí si můžete vybrat knihu zdarma, možná i...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.