Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Příjemný večer přenesl Jihočechy do Indie

čtvrtek, 4. dubna 2013, 19:08

Taneční prostor Kredance uspořádal v závěru minulého týdne spolu s Centrem na podporu integrace cizinců příjemný večer za vůně vonných tyčinek, dobrého jídla a indické hudby.

Nejdříve se představilo masážní studio, když nám Petra a Markéta ukázaly indickou masáž hlavy, kterou si každý mohl rovnou vyzkoušet a naučit se ji, protože se jednoduše dá provádět kdekoliv.

Mezitím se na stolku objevily plné mísy tradičních indických specialit, které se roznášely mezi příchozí a místnost se tak úžasně provoněla směsicí orientálního koření, bez kterého si indickou kuchyni nemůžete představit.

Když zmizel poslední kousek smažené cibule, špenátu, čočky, kuřete i placek, přišlo na řadu krásné taneční vystoupení v podání indické tanečnice.

Poté nám Petra Šimková představila Centrum na podporu integrace cizinců a na zelený koberec hned po ní vběhla další krásná indická žena, která zatančila tanec Bollywood. Neuvěřitelně energické a perfektně divadelně ztvárněné podání tance dělalo trochu problém fotografům, ale diváky naopak dostalo do varu.

Nastala krátká pauza a prostor dostala cestovatelka Klára, která si připravila prezentaci o dvouměsíčním putování Indií. „Myslím, že dnes odsud neodejde nikdo, kdo by se do Indie nechtěl podívat,“ komentovala celý večer Andrea Horká.

 
 
 


 

Kam dál?

Bauch Fakin Tour se v půlce dubna zastaví v Budějcích

úterý, 2. dubna 2013, 20:57

Je to tady! V pátek 19. dubna zničí budějckou Slavii holubí smečka HYPNO808 v čele s legendárním Hugo Toxxem, členem Supercrooo....

FOTO: V Café Klubu Slavie se tančila latina

úterý, 2. dubna 2013, 16:18

Jestli vás momentální počasí stejně jako většinu lidí štve, přináší vám Budějcká Drbna kulturní tip, díky kterému se báječně...

V budějckém multikině se uskutečnila první Pánská jízda

pátek, 29. března 2013, 15:54

Dámské jízdy v multikině CineStar nejsou ničím neobvyklým. Pohodová atmosféra, welcome drink, tombola a film. Aby to ale mužům...

Nový program ve Slavii uvede skupina COP

středa, 27. března 2013, 18:58

Café Klub ve spolupráci se Spolkovým a kulturním domem Slavie pořádají od března nový pořad Folk & Country ve Slavii. Koncerty...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.