Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Orientální tanečnice vystupovaly pro dobrou věc

úterý, 5. června 2012, 17:50

Orientální tanec se v Českých Budějovicích stává stále populárnější. Aby také ne, když tady žijí nejlepší tanečnice světa, které břišní tance i vyučují. Tentokrát pro Jihočechy připravily Charitativní Aiwa! haflu v Indické restauraci v Piaristické ulici.

Největší místnost, kterou v restauraci mají k dispozici, byla plná natěšených diváků. Večerem nás jako vždy provázela tanečnice Khalida, zakladatelka skupiny Aiwa!, taneční lektorka a spolu s Wardou nejlepší tanečnice světa. Krásné ženy uspořádaly tento večer za účelem pomoci a veškerý výtěžek věnují na Skutečný dárek Člověka v tísni. Ukázaly tak, že jsou nejenom půvabné a talentované, ale mají i dobré srdce.

Během večera se několikrát vybíral dobrovolný příspěvek za nádherná taneční vystoupení. Na závěr ještě Khalida vydražila první plakátek na taneční vystoupení skupiny Aiwa! z roku 2008, na kterém zářily obtisky rtů všech členek.

Zábava byla opravdu dokonalá. Při cikánském tanci v podání tanečnice Mariny to mezi diváky doslova vřelo. Svou krásou okouzlila publikum mladičká Sheyla, která v závěrečném tanci použila i vodní dýmku a zavoněla tak celou místnost vanilkou.

„Na tyto večery chodím moc ráda. Nemůžu říci, že by se mi nějaké představení nelíbilo, ale některá mě zaujala více, jiná méně. Perfektní efekt měl tanec s vějíři, při tom jsem téměř ani nedýchala, nejvtipnější mi přišla Khalida se svou kolegyní z Aiwa!, úžasný byl i poslední tanec, při kterém vypadala Sheyla strašně sexy,“ smála se Renata Rybáková.

Během vystoupení se podávaly indické speciality, které ještě více umocňovaly orientální atmosféru, takže příchozí diváci si vychutnali představení téměř všemi smysly. „Vždycky když odsud odcházím, tak mám chuť tančit. Jsem vždy strašně nabitá pozitivní energií, a to je super,“ sdělila Budějcké Drbně Květa Tůmová při odchodu z restaurace.

 
 
 


 

Kam dál?

Aleš Brichta bude s Arakainem vzpomínat i v Budějcích

pondělí, 4. června 2012, 11:25

Uplynulo třicet let od doby, kdy se na české metalové scéně objevila kapela Arakain. Jeho dlouholetým frontmanem býval zpěvák...

Věra Špinarová v Budějcích zazpívá své největší hity

čtvrtek, 31. května 2012, 09:18

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku vystoupí dnes od 19 hodin ve společenském sále českobudějovického DK...

Svérázné tóny kapely Jablkoň dnes zazní ve Slavii

středa, 30. května 2012, 12:57

Pěkné jarní dny nyní střídá déšť a chladno, ale náladu si tím kazit rozhodně nemusíte, protože Café Klub Slavie vám dnes, ve...

Jihočeská metropole poprvé zažila Den Indie

středa, 30. května 2012, 08:45

Historicky první Den Indie v Českých Budějovicích se uskutečnil minulý týden v Britském centru Jihočeské univerzity, kde vedl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.