Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Olympic oslaví 50 let i v Budějcích. Víme, co zazpívají!

 
úterý, 30. října 2012, 16:08

Legenda rockové scény a jeden ze zakladatelů českého bigbítu, skupina Olympic, vyjede v listopadu 2012 na velké halové turné, kterým oslaví půlstoletí na hudební scéně. Jednou ze stávek turné bude také Budvar Aréna v Českých Budějovicích, kde se představí 27. listopadu.

Jako speciální host k 50 letům vystoupí společně se skupinou Olympic devětačtyřicetičlenný Český národní symfonický orchestr. Fanoušci se tak mohou těšit na největší hity Olympicu v rockovém, symfonickém a rovněž akustickém provedení.

Již nyní vám můžeme částečně odtajnit, které písně společně se symfonickým orchestrem zazní! Celý koncert zahájí nový hit Olympiců My už jiný nebudem, ke kterému vznikl také unikátní 3D videoklip.

Dále za doprovodu orchestru uslyšíte ty nejoblíbenější písně jako Slzy tvý mámy, Bon soir mademoiselle Paris, Osmý den, Jasná zpráva nebo Jako zamlada. V takto velkém symfonickém provedení tyto skladby ještě dosud nezazněly, na diváky tak čeká jedinečný a neopakovatelný hudební zážitek.

Bez doprovodného orchestru pak v jedinečném energickém podání skupiny Olympic zazní hity Želva, Dej mi víc své lásky, Pták Rosomák, Dynamit, Snad jsem to zavinil já, Taky jsem se narodil bos nebo Okno mé lásky. Celkově se můžete těšit na 31 skladeb, které připomenou všechny éry kariéry Olympicu.

Koncert bude také jedinečný svou výpravou, světelnými efekty a excelentním nazvučením. Po této stránce se jubilejní show Olympic vyrovná s velkými světovými produkcemi skupin jako Metallica, Aerosmith nebo Nazareth.

Celou techniku budou mezi jednotlivými koncerty turné vozit čtyři velké kamiony a o stavbu a zázemí celé produkce se bude starat přes 100 lidí. Stavba stage a techniky jim bude trvat celých 24 hodin před zahájením koncertu.

„Je to padesát let stále nekončícího mejdanu a to je potřeba pořádně oslavit,“ říká k chystanému turné Olympicu jeho lídr Petr Janda. „Chceme zavzpomínat na všechno dobré, co nás za tu dlouhou dobu potkalo a hlavně poděkovat všem našim fanouškům za úžasnou přízeň, kterou nám po celou tu neuvěřitelnou dobu věnují.“

Předprodej vstupenek, ve kterém každý den mizí stovky volných míst, probíhá exkluzivně v celé síti TICKET ART - přes 420 prodejních míst po celé České republice, včetně všech poboček CK Čedok. Vstupenky zakoupíte také on-line na www.ticket-art.cz.

Ceny vstupenek začínají již na 395 Kč. Jako dárek za přízeň fanoušků obdrží každý návštěvník zdarma jako bonus DVD Procházka historií skupiny Olympic.

Přijďte i vy zavzpomínat na největší hity Olympicu!

Napsal Pavel Košatka

 


 

Kam dál?

Marimba zapojila do své show všechny diváky

čtvrtek, 25. října 2012, 12:00

Nestává se často, že jsou diváci na koncertě zapojeni do hudebního představení. Bubeníci z kapely Marimba však umí vtáhnout do...

Dvě hvězdy hudebního nebe se sešly pod jednou střechou

úterý, 23. října 2012, 09:58

Zatímco do Café Klubu Slavie přišlo pár nadšených fandů skvělé kapely Sunflower Caravan, vedlejší Jazz & Blues Club Highway 61...

Bubeníci naplní divadelní sál Metropolu energií rytmů

pondělí, 22. října 2012, 12:49

Marimba píše příběh mladých bubeníků - kamarádů, kteří se potkali v hudební zkušebně a kteří chtějí vyzkoušet všechno, do čeho se...

Na říjnové Dámské jízdě vypukla svatební mánie

sobota, 20. října 2012, 14:03

Když už by si jeden myslel, že chuť na vdavky byla zahnána chladným počasím, tak na podzimní Dámské jízdě nám ji opět nahnali.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.