Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nejen dámy, ale už i pánové budou mít vlastní Jízdu

 
úterý, 26. března 2013, 17:15

První středa v měsíci patří v multikině CineStar Dámským jízdám. Zástupkyně něžného pohlaví si vždy užijí doprovodný program a na závěr zhlédnou nějaký nový - většinou zamilovaný - film. Pánové už jim ale nemusí závidět, v největším budějckém kině vzniká nová tradice.

Historicky první Pánská jízda je na programu ve středu od 20 hodin v sále číslo 5. Po welcome drinku v podobě ochutnávky piv Samson přijde na řadu prezentace nového jihočeského časopisu pro muže, přítomní chlapi budou mít možnost vyhrát i několik cen.

Zlatým hřebem večera, který budou uvádět moderátoři rádia Kiss Jižní Čechy, bude vysílání předpremiéry akčňáku G.I. Joe 2: Odveta, kde jednu z hlavní rolí ztvárnil Bruce Willis.

Jelikož Budějcká Drbna je jednou z autorek nápadu Pánskou jízdu zrealizovat, společně s ní můžete ve středu do CineStaru vyrazit i vy. Zapojte se do soutěže o šest volných vstupenek, které si mezi sebe rozdělí rovným dílem tři vylosovaní čtenáři.

Pošlete nám do středeční 14. hodiny prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se na vás usměje štěstí.

Kdo režíroval snímek G.I. Joe 2: Odveta?

A) Quentin Tarantino
B) Henry Jackman
C) Jon Chu

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Režisérem nového fimu G.I. Joe 2. Odveta je Jon Chu. Správně tedy byla možnost C.

Po dvou volných lupenech vyhrávají a dnešní Pánskou jízdu si užijí čtenáři Jakub Husinecký, Jan Baloun a David Škvařil. Blahopřejeme!

Foto: Paramount Pictures

 


 

Kam dál?

Forbidden Society label night nabídne jedinečnou atmosféru

pondělí, 25. března 2013, 17:54

Budějcký producent Forbidden Society sklízí v současné době úspěchy na všech frontách, důkazem budiž i letošní třetí narozeniny...

„Sáro, Sáro, v noci se mi zdálo,“ nesl se zpěv Slavií

pondělí, 25. března 2013, 09:49

Café Klub Slavie uvádí v poslední době jednu lepší kapelu za druhou. Před dvěma týdny si Budějcká Drbna společně s ostatními...

SOUTĚŽ: Metropol láká na večerní One Woman Show

středa, 20. března 2013, 09:32

Nový autorský pořad s nezaměnitelným humorem spisovatelky, herečky, především však vtipné glosátorky, kterým reaguje na svět...

FOTO: Budějcká Drbna v ráji plném orchidejí

úterý, 19. března 2013, 08:41

Tahle je nejkrásnější! Ne ne, tahle je ještě krásnější, ty barvy... Jééé a tahle je úplně nej, nádhera, tu bych chtěla... a tahle...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.