Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Narozeninová party na Dámské jízdě rozvášnila něžné pohlaví

pátek, 13. března 2015, 12:14

Multikino Cinestar slaví třináct let svého působení v Budějcích a na Dámské jízdě se díky tomu rozjel skvělý mejdan, který byl podtrhnut živou módní přehlídkou českokrumlovského butiku Hala Bala za doprovodu perfektní hudby. Pařížskou šlehačkou na dortu bylo losování o krásné věci španělské značky, která se u nás posledních pár let těší velké oblibě.

Na požádání ředitelky multikina Svatavy Kopečkové se na podiu objevila opět moderátorka Adéla Jirkalová, která rozjela vtipnou konverzaci s majitelem butiku Hala Bala, který zprostředkoval velmi barvitou módní přehlídku španělské značky. „Nikdy jsem se snad u módní přehlídky nepobavila tak, jako dnes večer. Bylo vidět, že si to modelky užívaly, že se v oblečení dobře cítily a bavila je i hudba, která perfektně dokreslila celou atmosféru. Úplně jsem se viděla někde na jihu u moře. Už aby bylo teplo,“ komentovala jedna z účastnic Dámské jízdy Karolína Špičková.

Veselí vyprodaného sálu se ještě prohloubilo rozdáváním výher, které věnoval majitel butiku, který z časových úspor doslova házel dámám ceny do hlediště, ze kterého se ozývaly nadšené výkřiky, když Adéla vyhlásila číslo, které vlastnily.

Šťastně opouštěla kino i divačka Jitka, která zvládla na jedničku závěrečnou promenádu spolu s modelkami a vysloužila si tak nádhernou kabelku.

Přítomné dámy a skromné množství pánů, tak bylo perfektně naladěno na novou českou komedii z dílny Petra Nikolaeva, který má na kontě například jeden z nejlepších filmů natočeného podle románu Michala Viewegha - Báječná léta pod psa.

Jestli však můžeme označit film Vybíjená za komedii? Těžko říct. Výbuchů smíchu v hledišti vyprodaného sálu pár bylo. Herecká dvojice Genzer a Suchánek svou aktivní účastí na filmu slibovala srandu, ale jak již tomu u Viewegha bývá, téma bylo natolik silné a nutilo nás k zamyšlení nad vlastním životem, že i tato slavná dvojka s ní měla problémy.

Příběh filmu se točí okolo tří přátel, kteří to spolu táhnou již od střední školy. Jeff, Skippy a Tom jsou čtyřicátníci, kteří žijí v jednom bytě, prožívají své životní osudy, které spojuje kráska ze střední školy. Nejenom kráska, kterou ztvárnila top modelka Simona Krainová, je ústřední postavou příběhu, ale i třídní ošklivka v podání Simony Babčákové. Všichni přátelé se potkávají na srazu po 25 letech a díky vzpomínkám se dozvídáme, jak těžké je žít jak s krásou, tak s ošklivostí, ale kde jsou ony hranice vnímání krásy, si v podstatě určujeme my sami.

Budějcká Drbna, která je náročným filmovým fandou, dává filmu 68 %.

 
 
 


 

Kam dál?

Studenti budou v pátek sbírat knihy pro festival Literatura žije!

čtvrtek, 12. března 2015, 18:41

Práší se vám doma na knihovnu? Že jste Jiráska neotevřeli už 50 let? Možná nastal čas poslat ho dál... I letos v dubnu se v...

V budějckém okresním archivu začala výstava Město králů

čtvrtek, 12. března 2015, 17:37

Středověká panovnická privilegia i zápisy o pobytu českých králů v Budějcích si mohou ode dneška prohlédnout návštěvníci v...

Nová česká komedie tahákem dalšího týdne v Cinestaru

čtvrtek, 12. března 2015, 10:32

Trojice nových filmů je ode dneška v programu budějckého multikina Cinestar. Zajít tak můžete na horor se známou herečkou, kterou...

Úchvatná narozeninová párty. Audiovizuální show na počest Budějc...

středa, 11. března 2015, 08:00

A je po všem… Dlouho očekávané oslavy 750. výročí od založení Budějc, respektive jejich velkolepé zahájení, jsou minulostí....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.