Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Napětí vzrůstá! Která maturantka bude v roce 2011 nejkrásnější?

 
středa, 22. června 2011, 14:12

Prestižní soutěž Maturantka roku 2011 se blíží ke svému vrcholu – k finálovému slavnostnímu večeru, ve kterém bude zvolena nejkrásnějśí a nejpřitažlivější maturantka.

Celorepubliková soutěž, do které se v prvním kole přihlásilo a o hlasy fanoušků a obdivovatelů prostřednictvím Facebooku usilovalo více než 400 dívek, bude mít své velké finále v pátek 24.6.2011 v 19 hodin v sále ArtIGY ( bývalá Bazilika) v Českých Budějovicích.

Při slavnostním večeru se představí a o přízeň poroty a diváků bude usilovat 12 dívek. Jak uvedl jeden z hlavních organizátorů, Libor Matoušek ml., tentokrát budou moci hlasující posílat své smsky i během finálového večera. Tedy výsledky může ještě ovlivnit to, jak se jednotlivé dívky zalíbí publiku akce. Soutěžit se bude také o titul Maturantka Poroty., kde bude o nejkrásnější maturantce rozhodovat  porota, ve které je i speciální host, Česká Miss Jitka Nováčková.

Soutěž se koná pod aktivní záštitou českobudějovické nezávislé zastupitelky Barbory Liškové, která svou roli patronky soutěže naplnila přímým podílem při organizačních přípravách i při akcích doprovodného programu – den s kadeřníkem , vizážistkou a profesionálním fotografem v RRC Hluboká  a golfový kemp na hřišti Golfového klubu Hluboká nad Vltavou.

„Patronkou soutěže jsem byla už vloni a rozhodně jsem nechtěla, aby to byla jen taková formální účast, bez kontaktu a komunikace jak s organizátory, tak s dívkami, které se dostaly do finále. Takže jsem se aktivně zapojila a mám radost, že díky vstřícnosti sponzorů jsme mohli nejen zrealizovat soutěž, ale hlavně budeme moci výtěžek ze soutěže předat nadačnímu fondu Krtek, který podporuje léčbu dětí s onkologickým onemocněním. Díky své aktivní účasti jsem měla možnost poznat dívky při doprovodných akcích a  jsem tedy hodně zvědavá, která nakonec získá korunku nejkrásnéjší maturantky. Svůj tip mám, ale neprozradím, to by nebylo fér.“ říká Barbora Lišková.

Jestli se její odhad splní, to se ukáže už za několik dní. Co dívky v soutěži čeká?  Propozice programu finálového večera informují jasně : v úvodním představení čeká každou dívku křížový výslech, ve kterém bude moci projevit svou inteligenci, postřeh, schopnost rychlé orientace, všeobecný rozhled – zkrátka všechno to, díky čemu odmaturovala. ,,Nebudeme děvčata nijak trápit, chceme jen, aby se o nich lidé něco dozvěděli a aby se mohli i prezentovat sami za sebe,, připomíná ředitelka soutěže Martina Matoušková.

Fyzické půvaby předvedou dívky v módní přehlídce, v šatech z autorské kolekce návrhářky Moniky Zahradníkové a v další části programu pak ve společenských šatech, které zapůjčí salon Oliva Iva Heindlová.

Kromě této podívané se mohou diváci těšit i na Beatbox skupiny Mike Keepers , Zumba párty Fight Clubu České Budějovice a barmanskou show.

A po tomto programu už bude následovat nejočekávanějśí část večera. Bude předán šek nadačnímu fondu Krtek a budou vyhlášeny vítězky soutěže – Maturantka Poroty a Maturantka roku 2011. Dívky budou samozřejmě korunovány a také jim budou předány dary, které věnovali sponzoři soutěže.

Večerem hosty provede moderátor David Kovařík. ,,Mám velkou radost, že jsem mohl spolupracovat na tvorbě finálového večera. Bude to tak pro mě mnohem zábavnější a doufám že i pro publikum.,, říká moderátor a jedním dechem dodává, že jediné co ho znervozňuje je tolik krásných dívek na jednom místě.

A krásou dívek to pořád ještě nekončí, protože bude následovat koncert skupiny Pub Animals. A závěr večera bude patřit afterparty s Chilli Djs.

Napětí vzrůstá. 
Která maturantka bude v roce 2011 v zemi zdejší nejhezčí a  nejkrásnější?
Odpověď na otázku bude (nejen) Budějcká Drbna znát už v pátek večer.

Autor: askew,  Budějcká Drbna

Čtěte také: Nejkrásnější maturantky České republiky v Hluboké nad Vltavou

Čtěte také: Pro dívky hlasujte ZDE

Čtěte také: Lístky na finálový večer si můžete zamluvit ZDE

 


 

Kam dál?

Starosta Plané Ing. Tomáš Pintér zve na setkání Planských.

středa, 22. června 2011, 14:10

Kdy? V sobotu 25.6.2011 v Plané u Českých Budějovic. Účast na setkání obcí a měst, které mají ve svém názvu Planá potvrdili...

Cyklista okradl v Českých Budějovicích cyklistku, kořist vytáhl z...

středa, 22. června 2011, 13:05

Zatím neznámý cyklista okradl v úterý večer ve Studentské ulici v Českých Budějovicích cyklistku, kořist vytáhl za jízdy z košíku...

Amsterdam shop musí z Českých Budějovic zmizet, tvrdí magistrát

středa, 22. června 2011, 09:27

Prodejna sítě Amsterdam shop zabývající se distribucí upomínkových předmětů obsahujících syntetické drogy se v červnu objevila...

Zápas o všechno vyhrála Soběslav, Dobrovodští smutní

úterý, 21. června 2011, 15:02

Minulý víkend definitivně uzavřel fotbalovou sezonu 2010/2011. Poslední zápasy už zbývalo odehrát pouze týmům z krajského přeboru...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.