Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Naďa Konvalinková se představí jako matka Levinová

 
středa, 6. března 2013, 19:42

Dům kultury Metropol uvede ve čtvrtek od 19 hodin vtipnou crazy komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová v podání umělců z pražského Divadla v Řeznické. Představení dodá lesk herecké mistrovství Nadi Konvalinkové, s níž se Budějcká Drbna po skončení divadla sejde na rozhovor.

V divadelní komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová se setkáme s třicetiletým Sheldonem, který se konečně hodlá osamostatnit a odstěhovat od své matky. Snaží se vymanit z jejího vlivu a hlavně se ukrýt před jejím neustálým dohledem.

Maminka si ale zajistí soukromé lekce u šamana, naučí se číst myšlenky na dálku, a tak ví o každém synově kroku...

Pokud vás zajímá, jak bude hra pokračovat, zajděte si zítra večer do Metropolu. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji od 13 do 17 hodin. Pokud se však zúčastníte naší soutěže a budete mít štěstí, do divadelního sálu půjdete úplně zadarmo!

Napište nám do čtvrteční 15. hodiny odpolední e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz odpověď na následujících otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Dva čtenáři Budějcké Drbny získají po dvou volných vstupenkách.

Která žena je ředitelkou Divadla v Řeznické?

A) Yvetta Srbová
B) Lenka Dohnalová
C) Veronika Šrámová

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonických kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Ředitelkou Divadla v Řeznické je Yvetta Srbová. Správně tedy byla možnost A.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenářky V. Klimešovou a Ivanu Poláškovou. Obě získaly po dvou volných vstupenkách na komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová. Blahopřejeme!

Foto: Divadlo v Řeznické

 


 

Kam dál?

Arte della Tlampač a Strong Coffee zaplnily Slavii

úterý, 5. března 2013, 09:00

V pátek večer to v Café Klubu Slavie kulturně vřelo. Nejdříve proběhlo představení nezávislého divadelního spolku Arte della...

FOTO: Ve švýcarském cirkuse zavlála česká vlajka

pondělí, 4. března 2013, 12:23

Ušlechtilí koně, exotická zvířata, šikovný pejsek, žongléři, akrobaté nebo klaun. Ano, do Budějc dorazil cirkus, a to až ze...

Café Klub Slavie oslavil rok provozu a čeká ho hvězdné jaro

čtvrtek, 28. února 2013, 12:26

Na blížící se jarní měsíce připravil budějcký Café Klub Slavie pro své návštěvníky doslova hvězdný program. V bývalé restauraci...

SOUTĚŽ: Modrý dveře otevře Luboš Pospíšil

středa, 27. února 2013, 20:17

Další z legend české hudební scény zavítá tradičně ve čtvrtek večer do Modrých dveří. V tamním hudebním klubu se tentokrát od 20...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.