Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na říjnové Dámské jízdě vypukla svatební mánie

 
sobota, 20. října 2012, 14:03

Když už by si jeden myslel, že chuť na vdavky byla zahnána chladným počasím, tak na podzimní Dámské jízdě nám ji opět nahnali.

Při příchodu do sálu dámy čekaly hned dvě překvapení. Prvním bylo navonění a věnování testeru od jedné známé kosmetické firmy, dalším pak výstava nádherných svatebních a večerních šatů z českobudějovické půjčovny.

„Že by mě některé z vystavených šatů nadchly, to ne, ale hodně se mi jich líbilo z projekce. Vdávat bych se chtěla, ale dneska už to nějak není v módě a chlapi se do ženění nehrnou. Ženská by je mohla prosit,“ sdělila Budějcké Drbně Veronika Chromečková.

Po krátkém představení svatebního studia proběhlo losování o krásné ceny. Dámy vyhrávaly svatební kytice, knihy, šperky i poukaz v hodnotě dvou tisíc korun na půjčení svatebních šatů.

Mladší účastnice jízdy si užily ztřeštěný film Holky na tahu, který se netočil kolem ničeho jiného, než svatby. „Film se mi líbil. Podle názvu jsem čekala něco horšího, ale nakonec jsem se dobře bavila. Je pravda, že chvílemi jsem byla ráda, že žiju ve střední Evropě a ne v Americe, protože ty jejich příšerný proslovy a řešení problémů přede všemi, to mi přijde opravdu otřesné,“ svěřila se Tamara Hozsová.

Filmem tentokrát jízda neskončila. Ještě proběhlo dramatické losování o parfém, kdy se v sále nenacházela žádná Hana Pohorská, ale nakonec se přišlo na to, že krásná cena patří Haně Baudyšové, která bydlí v Pohorské ulici v Kaplici.

Šťastné a rozjařené dámy opouštěly sál a některé z nich si to mířily ještě do kavárny Barolo na after párty.

 


 

Kam dál?

Do Slavie přijedou Sunflower Caravan a Prago Union

úterý, 16. října 2012, 19:30

Dvě atraktivní kulturní akce přichystal na tento týden budějcký Café Klub Slavie. Ve středu si můžete přijít poslechnout pražskou...

Těšili jste se na povidla? Švestkové trhy byly bez švestek

úterý, 16. října 2012, 08:16

Jeden by si myslel, že když vyrazí na Švestkové trhy, tak si tohoto ovoce užije po všech stránkách. Ale ono ne...

Zdeněk Troška představuje trailer k filmu Babovřesky

pondělí, 15. října 2012, 15:50

Legendární tvorba z venkovského prostředí věhlasného českého filmaře Zdeňka Trošky se vrací. Režisér se rozhodl, že po letech...

FOTOREPORT: Sto zvířat hrálo na klavír v bordelu

pondělí, 15. října 2012, 10:08

Název nového alba se dá vysvětlit různě. V pátek však rozhodně žádný bordel v Kulturním domě Slavie nebyl. Posluchači byli...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.