Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Monkey Business? Záruka skvělé zábavy!

pondělí, 11. března 2013, 22:02

Jedna z nejpopulárnějších kapel u nás - Monkey Business - se rozjela na turné po celé republice. Při této příležitosti si parta kolem Matěje Rupperta a Romana Holého připravila ojedinělou show, kterou si v pátek večer mohli užít i Budějčáci.

Poptávka na lístky do budějckého Café Klubu Slavie byla opravdu veliká, kapacita klubu ale byla omezená, a tak dovnitř byly vpuštěny pouze dvě stovky lidí. Budějcká Drbna snad nezažila, aby byl klub takhle plný.

Kapela vlétla na pódium po deváté hodině a opět nezklamala. Matěj Ruppert měl na sobě zeleno-oranžové montérky Pražských služeb, Tonya Graves kraťásky a na nich pláštěnku, šortky si oblékl i zbytek kapely. Pod nimi ale ostatní měli jen upnuté spodní prádlo, které se později nebáli ukázat.

Během večera se před šílícím davem vystřídalo několik šikovných lidí, kteří si s Monkey Business zazpívali či zahráli. Poprask nastal, když Matěj oznámil, že chce vidět alespoň jednu holku jen v podprsence a tři kluky bez trika, jinak že se nehraje.

Dobrovolníci se naštěstí našli, a tak se rozjel perfektní mejdan, při kterém se Slavie otřásala v základech. Lidé procházející kolem klubu si mohli krky vykroutit, jak byli zvědaví, co se tam děje.

Je vidět, že tato pražská kapela se nebojí ničeho a na jejich koncertech není o zábavu ani tanec nouze.

„Doma je moc neposlouchám, ale když přijedou do Budějc, tak na ně vždycky jdu. Musím uznat, že dlouho jsem na lepším koncertě nebyla. Prostě malý klubíky mají daleko lepší atmosféru a koncerty tu mají, díky bližšímu kontaktu kapely s publikem, větší šťávu,“ komentovala koncert Monkey Business Aneta Marková, která se Tonyi a Matěje mohla dotknout, protože oba nelenili skočit na svoje fanoušky.

 
 
 


 

Kam dál?

Volejbalové plesání nadchlo nejen sportovní fanoušky

neděle, 10. března 2013, 20:48

Sobota 9. března 2013 se do volejbalových análů nezapíše pouze jako den hladkého vítězství Volejbalového klubu Jihostroj proti...

Do CineStaru dnes dorazí postavičky ze Čtyřlístku

neděle, 10. března 2013, 13:12

Březen je v multikině CineStar České Budějovice již tradičně měsícem narozeninovým. Letos kino slaví již jedenácté narozeniny a k...

Českobudějovická Slavie ožila, čeká ji rekonstrukce

čtvrtek, 7. března 2013, 08:24

Blues-rockový Paul Lieberman Quartet nebo třeba Frank Morey & His Band z USA a Hundred Seventy Split z Velké Británie přijedou do...

Na Dámské jízdě se vědomě vařilo s Biolenkou

čtvrtek, 7. března 2013, 01:24

Hostem březnové Dámské jízdy v multikině CineStar ve středu byla Lenka Žák, kterou většina lidí nezná jinak než pod přezdívkou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.