Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Modelky předvedly originální letní modely

 
úterý, 19. června 2012, 16:16

Minulý pátek 15. června se v Riegrově ulici v prostorách osvěžovny českobudějovického tanečního klubu Kredance uskutečnila módní přehlídka s názvem Letní inspirace. První „exit“ modelek v originálních modelech převážně jihočeských tvůrců vypukl v půl sedmé večer.

K vidění byly různé druhy a značky módního oblečení, doplňků - kabelek, tašek, čelenek či fascinátorů - a také dřevěných nebo papírových šperků. Po přehlídce si návštěvníci mohli předváděné modely zakoupit.

O krásné letní líčení se postaraly vizážistky Zuzana Klímová a Michaela Burdová, svěží hair styling zajistila modelka a kadeřnice Michaela Valentová. Účesy některých tvůrců navíc byly doplněny o květiny z jednoho budějckého květinářství.

Po akci následovala after párty, jejíž hudební doprovod zajistil DJ Vlkoďák.

Již nyní se můžete těšit na další módní přehlídku, která se uskuteční na podzim.

Napsala Adéla Pečlová

 


 

Kam dál?

Na koncert Monkey Business přišlo kolem pěti tisíc lidí

pondělí, 18. června 2012, 11:04

Akce, která se nekoná každý měsíc, se odehrála v pátek 15. června na náměstí Přemysla Otakara II. Společnost Bosch slavila spolu...

Slavnosti pětilisté růže s puncem 20. výročí v UNESCO

sobota, 16. června 2012, 12:50

Během čtvrtého červnového víkendu se Český Krumlov opět prostřednictvím Slavností pětilisté růže přenese do dob pánů z Rožmberka....

V Babovřeskách padaly facky, Žilková propleskla Kikinčuka

sobota, 16. června 2012, 11:04

Komedie Zdeňka Trošky Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny se v jižních Čechách natáčí už třetím týdnem a teď přišla řada i...

Po loňském úspěchu je Vrátecká vrčka zpět ve větším stylu

středa, 13. června 2012, 07:47

Letošní Vrátecká vrčka slibuje spoustu zábavy pro děti i dospělé – od malování na obličej přes ochutnávku piv až po večerní...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.